آموزشی

بهترین دستگاه بخور سرد 🆒 ( معرفی 15 مدل عالی)(بروزرسانی 1402)

معرفی بهترین دستگاه بخور سرد

بهترین دستگاه بخور سرد کدام است؟ کشور ایران به عنوان یکی از کشور های خشک جهان شناخته شده که از میانگین آبی بسیار کمی نیز برخوردار است. علاوه بر این موضوع، میزان گرما و خشکی کشورمان توانسته است به صورت خاصی آسیب بزرگی را به افراد مختلف وارد کند. مبتلا شدن به بیماری های مختلف و مسائلی از این قبیل ناشی از خشکی بیش از حد منازل و کمبود رطوبت می باشد. اما در سال های اخیر با تلاش بی وقفه مهندسین جهانی، محصولاتی طراحی و به بازار ارائه شده تا این مشکل برطرف شود. یکی از این محصولات دستگاه بخور سرد بوده که اصلی ترین فعالیت آن ایجاد رطوبت در یک فضا می باشد. این دستگاه با پلتفرم خاص خود سبب خواهد شد تا رطوبت فضای موردنظر شما به میزان استانداردی برسد. اما برای خرید بهترین دستگاه بخور سرد موجود در بازار، نیاز به اطلاعات مختلفی می باشد. چرا که درگاه های خرید این محصول افزایش یافته و افرادی که فاقد اطلاعات لازم در رابطه با آن ها هستند دچار فریب در حین خرید آن می شوند. در ادامه با سایت درمان مدیکال همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این باره در اختیارتان قرار دهیم.

دستگاه بخور سرد چیست؟

اگر دقت کرده باشید، برخی اوقات ممکن است تا تنفس شما به شکل دشوار تری در تناسب با گذشته انجام شود. در این شرایط تنفس شما سخت شده و به دلیل پایین بودن میزان رطوبت موجود در هوا امکان بیمار شدن وجود دارد. بیماری هایی همچون خشکی پوست، تنگی نفس، گرفتگی مداوم بینی و … ناشی از کمبود رطوبت در هوا هستند. در چنین شرایطی دستگاه بخور سرد چاره شما خواهد بود.

معمولا بهترین دستگاه بخور سرد مجهز به تکنولوژی اولتراسونیک یا تبخیری می باشد که اغلب شاهد وجود دستگاه های اولتراسونیک در بازار های کشور هستیم. در روش تولید بخور سرد اولتراسونیک، سیستم لرزشی خاصی وجود دارد. در این روش بخار های مختلف ریز آب توسط دستگاه شما تولید شده و در هوا معلق خواهد شد. اما در روش تبخیری از یک فیتیله داخلی درون دستگاه کمک گرفته می شود و با دمش هوا به میان فیتیله بخار سرد تولید می شود.

بخار تولید شده توسط بهترین دستگاه بخور سرد می تواند دمای محیط را به میزان استاندارد برساند. توجه داشته باشید که دستگاه های تولید بخور سرد محل مناسبی را برای رشد باکتری و قارچ ها دارند. بدین منظور محفظه آن ها باید در زمان بندی مرتبی پاکیزه و مجددا سرشار از آب شود.

فواید استفاده از بهترین دستگاه بخور سرد

هر فردی برای خرید بهترین دستگاه بخور سرد ایرانی یا خارجی نیازمند کسب اطلاعات مختلفی از جمله فواید محصول موردنظر است. در صورت داشتن اطلاعات مختلفی در رابطه با فواید دستگاه بخور سرد، امکان خرید این محصول به صورت باکیفیت تر امکان پذیر می باشد.

یکی از اصلی ترین معضلات اکثریت ایرانیان در حین خواب، خر و پف کردن می باشد که خشکی بدن را می توان یکی از دلایل آن دانست. در صورت استفاده از دستگاه بخور سرد می توان این مشکل را حل کرد. علاوه بر این موضوع، پوست بدن اکثریت مردم، خشک می باشد. دستگاه بخور سرد تاثیر مثبتی بر روی جلوگیری از خشکی پوست بدن شما خواهد داشت. از بین بردن خارش پوست و همچنین ترک ها و خشکی دور لب از مزایای دیگر و فواید بخور سرد شناخته می شود.

بسیاری از افراد در طول زندگی خود دچار بیماری هایی همچون آسم و آلرژی های مختلفی می شوند. در چنین شرایط امکان بهبود کامل از طریق روش های درمانی مختلف کمتر وجود دارد. اما می توان به وسیله دستگاه بخور سرد بیماری های ذکر شده را بهبود بخشید. علاوه بر این موضوع رفع سرفه های خشک به وسیله بهترین دستگاه بخور سرد ممکن است. رفع خون ریزی و همچنین گرفتگی بینی و جلوگیری از شیوع ویروس و بیماری های مختلف در فضای موردنظر از فواید دستگاه بخور سرد شمار می شود. علاوه بر موارد ذکر شده، موارد دیگری نیز وجود دارند که از فواید اصلی دستگاه بخور سرد شمار می روند.

فواید استفاده از بهترین دستگاه بخور سرد

تفاوت های عمده بخور سرد و گرم

یکی از اصلی ترین مسائلی که فرد خریدار بخور سرد باید قبل از خرید خود به بررسی آن بپردازد، شناخت تفاوت های میان بخور سرد و گرم می باشد. نیاز است که بدانید هر دو بخور ذکر شده دارای ویژگی های خاصی هستند که آن ها را از یکدیگر متمایز می سازد.

زمان استفاده از بخور یکی از اصلی ترین تفاوت های بهترین دستگاه بخور سرد و بهترین دستگاه بخور گرم شمار می رود. به طور کلی استفاده عمده از بخور سرد در فصل های تابستان و بهار می باشد. چرا که در چنین فصل هایی شاهد افزایش دمای محیط خواهیم بود. در چنین مواقعی بهترین دستگاه بخور سرد می تواند به تنظیم دمای محیط شما بپردازد. در فصل های سرد سال یعنی زمستان، استفاده از بخور گرم رواج بیشتری دارد. توجه داشته باشید که انتخاب بخور موردنظر در فصل پاییز بر مبنای سلیقه شما بوده و وابسته به علاقه موردنظر شما می باشد.

مدت زمان استفاده از بخور نیز یکی دیگر از مسائلی بوده که سبب ایجاد تفاوت در میان بخور سرد و بخور گرم شده است. اگر شما به خرید یک دستگاه بخور سرد خوب بپردازید، قطعا می توانید از آن در زمان های مختلف استفاده نمایید. اما شرایط استفاده از بخور گرم بدین شکل نمی باشد. استفاده بیش از اندازه از بخور گرم در اثر برخورد مستقیم با پوست صورت می تواند آسیب های بزرگی را به پوست شما وارد کند. اما به دلیل نیاز پوست صورت انسان به رطوبت و هوای سرد، می توان به راحتی از بخور سرد در اکثریت زمان ها از بخور سرد استفاده کرد.

توجه داشته باشید که در بخور های سرد امکان استفاده از اسانس های مختلف امکان پذیر نمی باشد. اما امکان استفاده از اسانس های گوناگون در بخور گرم وجود دارد. بنابراین شما می توانید در بخور گرم از هوایی متناسب با سلیقه خود بهره مند شوید.

دستگاه بخور سرد چه مارکی خوبه؟

به طور کلی در بازار بهترین دستگاه بخور سرد نمی توان برند خاصی را به طور دقیق به عنوان بهترین برند معرفی نمود. اما می توان بهترین مارک بخور سرد و برند هایی که توانسته اند نظرات کاربران را جلب کنند و به عنوان دستگاه بخور سرد خوب شناخته شده انده را معرفی کرد. در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین دستگاه های بخور سرد موجود در بازار ایران به شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه بخور سرد بیورر مدل 88

در میان بهترین دستگاه بخور سرد در سال جاری می توان یکی از گزینه های مدعی را دستگاه بیورر مدل 88 معرفی کرد. این دستگاه دارای وزن 3 کیلوگرمی بوده و عمده استفاده آن در فضا هایی همچون خانه می باشد. دستگاه بیورر قابلیت تولید بخور سرد و گرم را داشته و در سیستم آن کلید تنظیم بخار نیز وجود دارد. این محصول دارای مخزن خوشبو کننده نیز می باشد و امکان استفاده از آن در 12 ساعت روز وجود دارد. مخزن این محصول 6 لیتری بوده و منبع انرژی این دستگاه آداپتور برق می باشد.

مشخصات

 • وزن ۳۰۰۰ گرم
 • تنظیم بخار
 • بخور گرم و سرد
 • دارای مخزن خوشبو کننده
 • دارای چراغ خواب
 • میزان کارکرد مداوم ۱۲ ساعت
 • ظرفیت ۶ لیتر
 • حداکثر فضای مناسب ۵۰

دستگاه بخور سرد بیورر مدل 88

دستگاه بخور سرد یوکومت مدل LP-2110

دستگاه بخور سرد یوکومت LP-2110 نیز یکی دیگر از بهترین دستگاه های بخور سرد در بازار های کشور می باشد. این دستگاه دارای وزن حدودا 2 کیلوگرمی بوده و استفاده از آن در منازل رواج بیشتری دارد. دستگاه بخور سرد یوکومت قابلیت تولید بخور سرد را داشته و مخزن آن نیز 5 لیتری می باشد. منبع انرژی این دستگاه نیز مانند نمونه های مشابه خود آداپتور برق است.

مشخصات

 • وزن ۱۱۹۰ گرم
 • ابعاد ۲۰۱x۱۸۰x۲۸۹ میلی‌متر
 • توان ۲۵ وات
 • دارای ریموت کنترل

دستگاه بخور سرد یوکومت مدل LP-2110

بخور سرد امسیگ مدل US494

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل us494 نیز به عنوان یکی از مدعی های بهترین دستگاه بخور سرد در سال 2022 شناخته می شود. این دستگاه آلمانی بوده و هدف اصلی شرکت تولیدکننده آن کمک به زیست بهتر می باشد. ظرفیت این دستگاه حدودا 6 لیتر بوده و وزن آن نیز 2.6 کیلوگرم می باشد. این دستگاه به عنوان گزینه مناسبی برای تولید رطوبت در منازل شناخته می شود.

مشخصات

 • ابعاد ۲۹۰ × ۱۸۰ × ۲۷۰ میلی‌متر
 • وزن ۲.۶۳۲ گرم
 • دارای کلید تنظیم بخار
 • بخور گرم و سرد
 • دارای مخزن خوشبو کننده
 • دارای چراغ خواب
 • میزان کارکرد مداوم ۱۴ تا ۲۸ ساعت
 • ظرفیت ۶.۱ لیتر
 • حداکثر فضای مناسب ۱۲۰ متر مربع

بخور سرد امسیگ مدل US494

بخور سرد ویونت مدل SC-SH3072

دستگاه بخور سرد ویونت نیز یکی دیگر از انواع بخور های سرد بوده که از ساختار بی نظیری بهره مند است. این دستگاه دارای وزن 950 گرمی بوده و مناسب فضا های اداری، خانه و بیمارستان ها و … می باشد. این دستگاه از کلید های تنظیم بخار بهره مند بوده و امکانات مختلفی را برای خریداران ارائه می کند.

مشخصات

 • وزن ۹۵۰ گرم
 • دارای کلید تنظیم بخار
 • دارای مخزن خوشبو کننده
 • قابلیت خاموشی خودکار بعد از اتمام آب
 • دارای فیلتر آب
 • میزان کارکرد مداوم ۱۰ الی ۱۲ سات
 • ظرفیت ۳.۲ لیتر
 • حداکثر فضای مناسب ۳۰ متر مربع

بخور سرد ویونت مدل SC-SH3072

دستگاه بخور سرد لمسی کنترل دار مدل D083

دستگاه بخور سرد لمسی کنترل دار مدل D083 با ظرفیت مخزن آب 4.8 لیتری، برای اتاق خواب، سالن و دفاتر اداری بسیار مناسب می باشد. این دستگاه بخور سرد انتخابی عالی برای متعادل کردن رطوبت در فضای داخلی خانه و در عین حال تصفیه هوا منزل شما می باشد. دستگاه بخور سرد مدل D083 بطور خودکار زمانی که سطح آب پایین است و آب تمام شده است خاموش می‌شود، بنابراین نیازی نیست نگران سوختن دستگاه باشید. دکمه هایی که بر روی این بخور سرد تعبیه شده .و دارای طراحی مدرن، قابلیت استفاده آسان به همراه عملکرد بی صدا می باشد.

این دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک یک وسیله بسیار کاربردی برای منازل، ادارات، گلخانه ها، پرورش گیاهان و سایر مکان ها می باشد. رطوبت ساز می تواند یک راه عالی برای افزایش رطوبت به خصوص در فصول خشک سال باشد. به همین دلیل، این دستگاه برای حفظ سطح رطوبت مطلوب در فضای داخلی و احساس راحتی بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای فناوری اولتراسونیک برای رطوبت رسانی بهتر است. علاوه بر این، بدلیل طراحی جمع و جور، استفاده از آن را در اتاق خواب، اتاق نشیمن یا هر قسمت دیگری از خانه و محل کار شما راحت می کند. از این مرطوب کننده برای افراد بیمار و کوکان نیز می توانید استفاده نمایید.

مشخصات

 • رنگ سفید
 • قدرت 25 وات
 • ظرفیت 4.8 لیتر
 • مدت زمان کارکرد 16 ساعت
 • منبع تغذیه برق 220 ولت
 • ظرفیت مه 100 تا 200 میلی لیتر در ساعت

جهت خرید دستگاه بخور سرد لمسی کنترل دار مدل D083 کلیک کنید.

دستگاه بخور سرد لمسی کنترل دار مدل D083

دستگاه بخور سرد لین هو مدل LH191

دستگاه بخور سرد لین هو مدل LH191 با ظرفیت مخزن آب 3.2 لیتری، پوشش کافی برای اتاق خواب، سالن و دفاتر اداری را فراهم می کند. این دستگاه بخور سرد انتخابی ایده آل برای متعادل کردن رطوبت در فضای داخلی خانه شما و در عین حال تصفیه هوا برای یک تجربه زندگی جدید می باشد. دستگاه بخور سرد مدل LH191 بطور خودکار زمانی که سطح آب پایین است و آب تمام شده است خاموش می‌شود، بنابراین نیازی نیست نگران سوختن دستگاه باشید. علاوه بر این، دارای گزینه تنظیم زمان 2، 4، 6، و 8 ساعت می باشد که به شما امکان می دهد دستگاه را تا مدت زمانی که نیاز دارید استفاده کنید. تمامی دکمه های این بخور سرد در جلوی دستگاه، بصورت لمسی هوشمند و دارای طراحی مدرن، قابلیت استفاده آسان به همراه عملکرد بی صدا می باشد.

این دستگاه مرطوب کننده مجهز به 3 حالت تنظیم شدت بخور یعنی کم، متوسط و بالا است که سطوح مختلف انتشار مه را به شما ارائه می دهد. با جلوه نمایی عالی از پایین، نور ضعیفی در شب تولید می کند تا فضایی آرام و راحت برای خواب ایجاد کند. بدلیل دهانه مخزن آب بزرگ 3.2 لیتری این وسیله و همچنین کف صاف و طراحی مخزن آب قابل جدا شدن، تمیز کردن و پر کردن مخزن آب را آسان می کند. فقط کافی است پوشش بالایی را بیرون بیاورید و آب را مستقیماً اضافه کنید. این مرطوب کننده اولتراسونیک سرد جهت تنظیم جهت مه دارای نازل های مه دوتایی است که می توان آنها را 360 درجه چرخاند. با استفاده از این مرطوب کننده در خانه و محل کار، رطوبت یکنواخت را در سراسر فضای داخلی شما فراهم می کند.

مشخصات

 • وزن 900 گرم
 • ابعاد ‎18 x 15 x 29 سانتی متر
 • جنس پلاستیک ABS
 • در رنگ های آبی، خاکستری و سفید
 • ظرفیت 3.2 لیتر
 • مدت زمان کارکرد 12 ساعت
 • منبع تغذیه برق 220 ولت

جهت خرید دستگاه بخور سرد لین هو مدل LH191 کلیک کنید.

دستگاه بخور سرد لین هو مدل LH191

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-2008B1

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-2008B1 با حجم مخزن 5 لیتری می تواند براحتی به مدت زمان حدود 13 ساعت (با بخار دهی 380 میلی لیتر بر ساعت) برای محیطی حدود 30 متر مربع مورد استفاده قرار گیرد (این مدت زمان به تنظیم میزان شدت بخاردهی بستگی دارد). این دستگاه بخور سرد دارای گواهینامه CE اروپا بوده و بدلیل استفاده از موتور قدرتمند، کارایی بالایی داشته و در کنار آن بسیار کم صدا می باشد. دستگاه بخور وکتو دارای تایمر 4 حالته برای کارکرد دستگاه از 2 ساعت، 4 ساعت، 6 ساعت و 8 ساعت قابل تنظیم می باشد. همچنین در صورت اتمام آب درون مخزن دستگاه مجهز به سیستم خاموشی خودکار (Auto Off) بوده و خاموش می گردد.

دستگاه بخور سرد وکتو دارای فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن بوده و از جرم و رسوب گرفتن در اثر استفاده از آب املاح دار جلوگیری می کند. این بخور سرد دارای دکمه سه حالته برای تنظیم شدت بخور بصورت کم، متوسط و زیاد می باشد. با امکان چرخش 360 درجه خروجی بخار و قرار دادن خروجی ها در دو جهت متفاوت می توانید تمامی قسمت های اتاق یا سالن را پوشش دهید.

مشخصات

 • یک سال گارانتی شرکت وکتو
 • وزن 1440 گرم
 • ابعاد 25X34X25 سانتی متر
 • بخور سرد
 • کاربرد خانگی
 • کلید تنظیم بخار در سه حالت کم، متوسط و زیاد
 • ظرفیت 5 لیتر
 • قدرت 30 وات
 • تایمر 4 حالته از 2، 4، 6 و 8 ساعت
 • خاموشی اتومات دستگاه پس از اتمام آب
 • دارای فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن
 • دارای لامپ LED حین کار دستگاه
 • مدت زمان کارکرد مدوام 13 ساعت
 • در رنگ های مختلف

جهت خرید دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-2008B1 کلیک کنید.

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-2008B1

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602A

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602A با حجم مخزن 5 لیتری می تواند براحتی به مدت زمان حدود 13 ساعت (با بخار دهی 380 میلی لیتر بر ساعت) برای محیطی حدود 35 متر مربع مورد استفاده قرار گیرد (این مدت زمان به تنظیم میزان شدت بخاردهی بستگی دارد). این دستگاه بخور سرد دارای گواهینامه CE اروپا بوده و بدلیل استفاده از موتور قدرتمند 30 واتی، کارایی بالایی داشته و در کنار آن بسیار کم صدا می باشد. دستگاه بخور وکتو در صورت اتمام آب درون مخزن، دستگاه مجهز به سیستم خاموشی خودکار (Auto Off) بوده و خاموش می گردد.

دستگاه بخور سرد وکتو دارای فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن بوده و از جرم و رسوب گرفتن در اثر استفاده از آب املاح دار جلوگیری می کند. این بخور سرد دارای پیچ ولوم برای کم و زیاد کردن میزان بخور می باشد. با امکان چرخش 360 درجه خروجی بخار و قرار دادن خروجی ها در دو جهت متفاوت می توانید تمامی قسمت های اتاق یا سالن را پوشش دهید.

مشخصات

 • یک سال گارانتی شرکت وکتو
 • وزن 1450 گرم
 • ابعاد 21X35X21 سانتی متر
 • بخور سرد
 • کاربرد خانگی
 • ولوم پیچی تنظیم بخار از کم به زیاد
 • ظرفیت 5 لیتر
 • قدرت 30 وات
 • خاموشی اتومات دستگاه پس از اتمام آب
 • دارای فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن
 • دارای لامپ LED حین کار دستگاه
 • مدت زمان 13 ساعت کارکرد مدوام
 • در رنگ های مختلف

جهت خرید دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602A کلیک کنید.

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602A

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602 با حجم مخزن 3.5 لیتری می تواند براحتی به مدت زمان حدود 9 ساعت (با بخار دهی 380 میلی لیتر بر ساعت) برای محیطی حدود 35 متر مربع مورد استفاده قرار گیرد (این مدت زمان به تنظیم میزان شدت بخاردهی بستگی دارد). این دستگاه بخور سرد دارای گواهینامه CE اروپا بوده و بدلیل استفاده از موتور قدرتمند 30 واتی، کارایی بالایی داشته و در کنار آن بسیار کم صدا می باشد. دستگاه بخور وکتو در صورت اتمام آب درون مخزن، دستگاه مجهز به سیستم خاموشی خودکار (Auto Off) بوده و خاموش می گردد.

دستگاه بخور سرد وکتو دارای فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن بوده و از جرم و رسوب گرفتن در اثر استفاده از آب املاح دار جلوگیری می کند. این بخور سرد دارای پیچ ولوم برای کم و زیاد کردن میزان بخور می باشد. با امکان چرخش 360 درجه خروجی بخار و قرار دادن خروجی ها در دو جهت متفاوت می توانید تمامی قسمت های اتاق یا سالن را پوشش دهید.

مشخصات

 • یک سال گارانتی شرکت وکتو
 • وزن 1360 گرم
 • ابعاد 21X30X21 سانتی متر
 • بخور سرد
 • کاربرد خانگی
 • ولوم پیچی تنظیم بخار از کم به زیاد
 • ظرفیت 3.5 لیتر
 • قدرت 30 وات
 • خاموشی اتومات دستگاه پس از اتمام آب
 • دارای فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن
 • دارای لامپ LED حین کار دستگاه
 • مدت زمان 9 ساعت کارکرد مدوام
 • در رنگ های مختلف

جهت خرید دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602 کلیک کنید

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602

 

بهترین مارک و دستگاه های بخور سرد در فروشگاه درمان مدیکال با قیمت ارزان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک 3.8 لیتری

1,575,000 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US412

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US414

2,818,000 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US416

3,837,000 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US418

2,994,500 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US434

2,999,000 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US442

2,349,000 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US444

3,135,000 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US464

2,389,000 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک امسیگ مدل US468

3,089,000 تومان

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک زیکلاس مد مدل C06

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک زیکلاس مد مدل C07

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک زیکلاس مد مدل C08

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک مدل D081

دستگاه بخور سرد اولتراسونیک مدل T-281

دستگاه بخور سرد تایمر دار Linhui مدل LH-192

دستگاه بخور سرد صورت مدل مثلثی

98,500 تومان

دستگاه بخور سرد طرح گربه ای

275,000 تومان

دستگاه بخور سرد طرح گربه ای 2

275,000 تومان

دستگاه بخور سرد لمسی کنترل دار مدل D083

1,675,000 تومان

دستگاه بخور سرد لین هو مدل LH191

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز سرد

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-2008B1

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-2008B2

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ-602A

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد صورت استوانه ای

97,000 تومان

نتیجه گیری از بهترین دستگاه بخور سرد

در سال های اخیر با اهمیت بیشتر مردم جهان به چگونگی زیست خود، استفاده از محصولات مختلف برای زندگی بهتر رواج یافته است. یکی از این محصولات دستگاه بخور سرد بوده که با توجه بیشتر مردم جهان به آن، شاهد بهبود زندگی افراد بوده ایم. اما در رابطه با دستگاه های بخور سرد و گرم باید بدانید که می توان دستگاه بخور سرد را به عنوان گزینه مناسب تری برای خرید شناخت. چرا که دستگاه های بخور سرد از امکانات بهتری بهره مند بوده و کمک بسیار بیشتری را به زندگی بهتر شما خواهد کرد. اما نیاز است که بدانید اگر قصد خرید بهترین دستگاه بخور سرد ایرانی یا خارجی موجود در بازار را دارید، در ابتدا به تعیین کاربری خود بپردازید و سپس مدت زمان استفاده از محصول موردنظر خود را مشخص کنید. چرا که این مسئله سبب خواهد شد تا دستگاه بسیاری بهتری را تهیه کنید. با توجه به موارد ذکر شده امکان خرید بهترین مارک بخور سرد برای شما فراهم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *