آموزشی

انواع گن لاغری و مزایای استفاده از گن

انواع گن لاغری و مزایای استفاده از گن

امروزه بدلیل مشغله زیاد کاری و گرفتاری های روزمره، افراد کمتر امکان ورزش کردن و فعالیت را دارند. همچنین استفاده از مواد غذایی چرب و پر کالری، مزید علت شده است برای اضافه وزن و داشتن شکم و پهلو که شما را در لباس بد فرم نشان می دهد. استفاده از انواع گن ها می تواند اندام شما را بدون نیاز به گرفتن رژیمی خاص و فعالیت شدید، خوش فرم و زیبا نشان دهد. از انواع گن می توانید در فعالیت های روزمره، سر کار و مهمانی ها استفاده نمایید. همانطور که شاید در تبلیغات اکثر تولیدکنندگان و فروشندگان گن دیده اید، گن ها انواع و مدل های مختلفی دارند که برای انتخاب نوع مناسب، سایز و جنس شما را گمراه می کنند. در این مقاله انواع گن را به شما معرفی خواهیم کرد و شما را برای خرید و انتخاب گن لاغری مناسب راهنمایی می نماییم. با درمان مدیکال تا پایان مقاله همراه باشید تا با خیالی آسوده گن مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 

گن چیست؟

گن لاغری از جنس پارچه های مختلفی مانند لاتکس، لاکرا، نئوتکس و غیره تولید شده و براحتی در زیر لباس بدون اینکه دیده شود پوشیده می شود. بدلیل فشردگی که بر روی بدن ایجاد می کند باعث خوش فرم و خوش حالت شدن بدن می شود. بر اساس نیاز مصرف کننده به انواع مختلفی مانند مصارف زیبایی، قبل و بعد از جراحی (درمانی) تقسیم می شود. در مدت زمان استفاده از گن، کمر و شکم شما محکم بسته شده است به همین دلیل موجب انقباض دور کمر و شکم شده و در نهایت باعث کاهش اندازه طبیعی کمر شما در طول زمان استفاده می شود. در کنار آن می توانید ورزش های مختلفی مانند کشش با کش پیلاتس را انجام دهید. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره گن به صفحه گن چیست؟ مراجعه نمایید.

 

انواع گن

 

مزایای استفاده از انواع گن لاغری

 

1- دستیابی به کمری مانند ساعت شنی

کمری باریک مانند ساعت شنی متناسب‌ترین و جذاب‌ترین شکلی است که یک زن می‌تواند داشته باشد. بسیاری از خانم ها با انجام تمرینات ورزشی و پوشیدن گن ساعت شنی می خواهند کمر خود را به این شکل در آورند. استفاده از گن ساعت شنی با فشار دادن کمر و برجسته کردن انحنای باسن و سینه به شکل گرفتن این مدل کمک می کند. اگر به درستی از این گن استفاده کنید، طی چند هفته نتیجه را خواهید دید، دقیقا همان چیزی که از ابتدا انتظار داشتید.

 

2- کنترل وزن

برخلاف دیدگاه بیشتر افراد که عقیده دارند استفاده از گن باعث کاهش وزن می شود، پوشیدن گن فقط مقدار غذایی که می خورید را محدود می کند و استفاده از آن هیچ چربی را در بدن شما نمی سوزاند. با پوشیدن مداوم آن، متوجه خواهید شد که مصرف غذا بصورت چشمگیری کاهش پیدا می کند. با این حال، در نظر داشته باشید که استفاده از گن به تنهایی نمی تواند به شما در کاهش وزن کمک کند. آنها فقط مقدار غذایی که می خورید را محدود می کنند و هیچ چربی را در بدن شما نمی سوزانند.

 

3- بهبود وضعیت بدن و اعتماد به نفس

بدلیل استفاده از آتل (فنر) در بیشتر انواع گن ها، در حالت ایستاده یا نشسته حالت مناسب کمر و بدن شما را حفظ می کند. به همین دلیل با تغییر وضعیت و خوش فرم کردن بدن، اعتماد به نفس شما را بیش از پیش افزایش می‌دهد. در نتیجه، بسیاری از خانم‌ها ادعا می‌کنند که با مشاهده تغییرات در شکل کمر خود پس از استفاده از گن، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند.

 

4- زیبایی شکم پس از زایمان

بسیاری از زنان می خواهند پس از زایمان و تولد نوزاد به همان اندازه اولیه شکم خود برگردند. استفاده از گن می تواند آنها را به این آرزو برساند و بدون انجام فعالیت ورزشی، با بدنی زیبا در همه جا حضور داشته باشند.

 

معایب استفاده از انواع گن

در حالی که استفاده از گن فوایدی دارد، اما آنها عوارض جانبی نیز دارند. بسیاری از کارشناسان استفاده از گن را مورد انتقاد قرار می دهند و بر این باور هستند که بیشتر از اینکه مفید باشند ضرر دارند. در ادامه به این عوارض اشاره می کنیم:

 

1- احساس ناراحتی

با پوشیدن لباسی که به دور بدن شما بسته می شود احتمالا احساس ناخوشایندی دارید. اگر از گن می خواهید استفاده کنید حتما طوری آن را ببندید که در آن راحت باشید، نه زیاد محکم و نه زیاد شل، زیرا اگر بیش از حد محکم ببندید، مشکلات زیادی می تواند ایجاد کند و اگر شل باشد نیز اثری ندارد. در زمان استفاده، مراقب علائمی مانند کبودی، مشکل تنفسی، افت فشار و محدودیت در حرکات عادی باشید. اگر هر کدام از علائمی که گفته شد را تجربه کردید، پس گن را بیش از حد سفت کرده اید.

 

2- رفلاکس اسید معده

اگر در زمان صرف غذا، از گن استفاده می کنید، نه تنها هضم صحیح غذا را مختل می کند، بلکه ممکن است باعث رفلاکس اسید معده نیز شود. در داخل شکم شما عضو هایی مانند روده، مری و معده وجود دارند. وقتی برای کاهش سایز دور کمر از گن استفاده می کنید، فشار زیادی بر این اندام ها وارد می کند. بهترین راه برای جلوگیری از بروز این مشکل این است که گن را در زمان صرف غذا بردارید یا آن را آزادتر ببندید.

 

3- ضعف عضلانی

همه کسانی که از گن استفاده می کنند می خواهند که به سرعت به نتیجه برسند و بدنی ایده آل داشته باشند. این را در خاطر داشته باشید که فرآیند استفاده از گن باید بصورت تدریجی و آهسته باشد. به این صورت که مدت زمان پوشیدن آن را روز به روز افزایش دهید، پس اعتدال و تعادل در استفاده از گن ضروری است. نکته مهم و حیاتی این است که اگر به طور منظم و برای مدت طولانی می خواهید از گن استفاده کنید، می تواند باعث ضعف عضلانی در ناحیه شکم و کمر شود و حتی ممکن است منجر به آتروفی عضلانی (عضلات کوچک‌تر از حد طبیعی) و همچنین منجر به بسیاری از عوارض دیگر شود.

 

4- مشکلات تنفسی

اگر فکر می کنید پوشیدن گن خیلی تنگ، باعث رسیدن به نتیجه ای سریع تر می شود، سخت در اشتباه هستید. اگر گن بیش از حد سفت باشد، می تواند دیافراگم شما را منقبض کند. به همین دلیل باعث کاهش ظرفیت تنفسی شما می شود و اکسیژن کمتری به بدن شما می رسد. پس دقت کنید که در زمان استفاده، نباید مشکل تنفسی داشته باشید و نفس کشیدن باید برای شما راحت باشد. کمبود اکسیژن در بدن شما می تواند باعث غش، سرگیجه و سایر خطرات برای سلامتی شود.

 

5- تغییر شکل استخوان ها

استفاده مداوم و طولانی مدت، علاوه بر عوارضی که در بالا گفته شد، باعث تغییر شکل در استخوان ها نیز می شود. پس حتما در گنی که می پوشید احساس راحتی کنید و آن را برای دوره های مداوم و طولانی نپوشید.

 

انواع گن لاغری

 

1. گن لاغری

گن لاغری برای کم کردن چربی و آب بدن مورد استفاده قرار می گیرد. با بستن آن بدور کمر و شکم، باعث افزایش حرارت و در نتیجه تعریق بیشتر می شود. با استفاده همزمان در کنار ورزش و فعالیت بدنی می توانید به نتایج بهتری دست پیدا کنید.

 

2. گن ساعت شنی

همانطور که در بالا گفته شد، داشتن کمری باریک مانند ساعت شنی آرزوی هر زنی می‌تواند باشد. استفاده صحیح از گن ساعت شنی می تواند کمری زیبا و خوش فرم به شما هدیه دهد.

 

  • گن ساعت شنی آناماری

گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر بدلیل طراحی خاص آن، انحنای زیبایی مانند ساعت شنی را بر روی کمر و پهلوی شما ایجاد می کند. استفاده از جنس لاتکس ضد حساسیت در این گن، به تعریق کمک کرده تا موجب سوزاندن چربی شود. این محصول دارای 13 عدد فنر (آتل) است که باعث می شود عملکرد گن افزایش یافته و ناحیه کمر و شکم را بهتر و محکم تر در بر بگیرد. برای دریافت اطلاعات کامل و خرید این گن به صفحه گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر مراجعه نمایید.

 

گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر

 

  • گن ساعت شنی آنشری

این محصول مناسب برای پیاده روی ، پوشیدن زیر لباس و حتی در زمان ورزش می باشد. دارای 6 قزن و 9 عدد فنر (آتل) است که عملکرد آن را برای حمایت از کمر و شکم افزایش می دهد. برای دریافت اطلاعات کامل و خرید این گن به صفحه گن ساعت شنی 6 قزن آنشری مراجعه نمایید.

 

گن انواع دیگری مانند گن کمر، شکم، پشت و پهلوها، پا، بازو، غبغب و صورت نیز دارد.

 

آیا استفاده از انواع گن باعث لاغری میشود؟

هنوز در هیچ تحقیق و مطالعه ای ثابت نشده است که پوشیدن گن در کاهش سایز کمر و شکم به طور 100 درصد موثر است. اما بر اساس شواهد و استفاده هایی که توسط افراد انجام شده است می توان گفت تا حدودی جوابگوی نیاز شما است. به طور کلی، ما بر این باوریم که یک رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم، بهترین راه برای دستیابی به کمر و اندامی زیبا و کوچک‌تر است.

 

چند ساعت در روز گن بپوشیم؟

هیچ مدت زمان مشخصی برای پوشیدن گن در طول روز وجود ندارد. با این حال، به شما توصیه می کنیم با توجه به معایبی که در بالا به آن اشاره کردیم، آن را زیاد یا بصورت غیرضروری نپوشید.

 

آیا خوابیدن با گن ضرر دارد؟

به همان دلایلی که در بالا به آن اشاره کردیم، توصیه نمی کنیم با گن بخوابید. با توجه به اینکه هیچ مدرکی وجود ندارد که استفاده از آن نتایج موثری دارد، پس در هنگام خواب از پوشیدن آن خودداری کنید.

نتیجه گیری

طالب زیبایی و جذاب بودن همیشه جزئی جدایی ناپذیر از انسان است. به همین خاطر انسان همیشه دنبال دستیابی آسان و سریع به آن است. همان طور که در تبلیغات و صحبت های اطرافیان می شنوید، امروزه استفاده از انواع گن محبوبیت زیادی پیدا کرده است و در این صنعت پیشرفت های چشمگیری داشته ایم و همه حتی برای یکبار که شده می خواهند از آن استفاده کنند تا ببینند آیا واقعا تاثیر گذار است؟ طبق اطلاعاتی که در بالا درباره آنها صحبت کردیم، زیاده روی در استفاده از هر چیزی نادرست است. پس علاوه بر مزایایی که دارد، استفاده طولانی مدت از گن می تواند ضرر داشته باشد و باعث آسیب شود. پس برای انتخاب و خرید انواع گن حتما تحقیقات کاملی انجام دهید و در صورت داشتن هر گونه سوال و دریافت مشاوره رایگان می توانید با بخش پشتیبانی و مشاوره وب سایت ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

اگر تجربه استفاده از انواع گن را دارید یا می خواهید نظرات و پیشنهادات خود درباره این مقاله را با ما و خوانندگان در میان بگذارید از بخش ثبت دیدگاه در زیر همین صفحه با ما در ارتباط باشید و نظرات ارزشمند خود را ثبت نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *