آموزشی

معرفی بروزترین و بهترین گن لاغری ساعت شنی

معرفی بروز ترین و بهترین گن لاغری ساعت شنی

 

با توجه به تنوع زیاد محصولات گن لاغری ساعت شنی در بازار انتخاب بهترین گن لاغری ساعت شنی که بتواند نیاز های شما را برآورده سازد کمی سخت شده است. گن لاغری ساعت شنی یکی از پرکاربردترین انواع گن لاغری است که جهت رسیدن به تناسب اندام و لاغری استفاده می شود، انواع مختلفی از این گن های لاغری در بازار موجود می باشد که استفاده از بهترین گن لاغری ساعت شنی می تواند تاثیرات مثبتی بر اندام و لاغری شما داشته باشد. گن شاعت شنی نوعی کمربند ضخیم می باشد که معمولاً از جنس لاتکس ساخته میشود. بهترین گن لاغری ساعت شنی گنی است که، از مواد اولیه ضد حساسیت ساخته شود و از مقاومت مناسبی در برابر کشش برخوردار باشد. یک گن ساعت شنی خوب باید از قابلیت حفظ حرارت برخوردار باشد، تا بتواند با ایجاد گرما در نواحی مورد نظر، به افزایش متابولیسم در این نقاط کمک کند. با توجه به سوالاتی که بسیاری از کاربران در مورد اینکه گن ساعت شنی چه مارکی خوبه در این مقاله از فروشگاه تجهیزات پزشکی درمان مدیکال بر آن شدیم که به این موضوع بپردازیم. در این مقاله ابتدا به خواص گن ساعت شنی و تاثیر استفاده از گن ساعت شنی خواهیم پرداخت و در نهایت به معرفی از تعدادی از بهترین گن های لاغری ساعت شنی موجود در بازار ایران خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید.

 

آشنایی با خواص گن ساعت شنی

این مهم سبب شده، تا در طراحی بهترین برند گن ساعت شنی از نوعی صمغ گیاهی، به جهت حفظ حرارت در ساختار گن استفاده شود. این گن ها در ابتدا به صورت کمری و فاقد بند تولید و عرضه می شدند اما امروزه، انواع جدیدترین مدل گن ساعت شنی در فرم های تاپی (دارای بند قابل تنظیم یا ثابت) و جلیقه ای نیز، تولید و روانه ی بازار شده اند. استفاده از انواع گن ساعت شنی خواص و مزایای ویژه ای به همراه خواهد داشت، که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

بهترین گن لاغری ساعت شنی گنی است که، از مواد اولیه ضد حساسیت ساخته شود.

 

خواص استفاده از بهترین گن لاغری ساعت شنی

 

  • تسریع فرآیند لاغری و کمک به کاهش وزن
  • کاهش سایز در نواحی در تماس با گن، به ویژه در ناحیه ی شکم و پهلو
  • جمع شدن پوست بدن بعد از زایمان
  • جلوگیری از افتادگی پوست و فرم دهی به بدن، در صورت استفاده از بهترین گن لاغری ساعت شنی
  • ایجاد گرما و حرارت در ناحیه ی مورد نظر و در نتیجه افزایش سوخت و ساز بدن در این نقاط
  • حفظ فرم بدن با استفاده از جدیدترین مدل گن ساعت شنی، بعد از عمل های زیبایی و پیکرتراشی
  • محافظت از عضلات و ستون فقرات کمر با محکم نگه داشتن آن و به تبع، تسکین دردهای خفیف ایجاد شده در این نواحی با استفاده از یک گن ساعت شنی خوب

 

 

آیا گن ساعت شنی لاغر میکند؟

 

بیشتر بخوانید: فواید گن ساعت شنی

آیا گن ساعت شنی لاغر میکند؟

نقش گن لاغری ساعت شنی در حقیقت، افزایش دما در نواحی خاصی از بدن است که در تماس با گن می باشد. عایق به کار رفته در ساختار این گن، سبب ایجاد حرارت و گرما در نقاط مورد نظر شده و متابولیسم را در این نواحی افزایش می دهد. افزایش متابولیسم، منجر به چربی سوزی بیشتر در این نقاط و در نتیجه لاغری موضعی آن ناحیه میشود. بنابراین تاثیر گن ساعت شنی بر لاغری بدن، ارتباط مستقیمی با جنس گن و عایق به کار رفته در ساختار آن دارد.

به این منظور اگر قصد دارید که از این گن در جهت لاغری استفاده کنید، بهتر است به جهت حصول نتیجه ی ایده آل تر، از گن های تولید شده توسط بهترین برند گن ساعت شنی استفاده نمایید. به این دلیل که از متریال و عایق های فوق العاده با کیفیتی در ساخت این گن ها استفاده میشود که میتواند فرآیند لاغری را تسریع نماید. همچنین در کنار استفاده از بهترین گن لاغری ساعت شنی، باید رژیم غذایی اصولی و ورزش منظم نیز داشته باشید تا سریعتر به اندام دلخواه خود برسید.

بیشتر بخوانید:تاثیر گن ساعت شنی در لاغری و آیا گن ساعت شنی خوبه؟

 

 

مشاهده و بررسی انواع گن های ساعت شنی در فروشگاه درمان مدیکال

آتل گن ساعت شنی

11,000 تومان

گن ساعت شنی 6 قزن 9 فنر اصل کلمبیا آنچری

1,200,000 تومان

گن ساعت شنی 6 قزن آنشری

570,000 تومان

گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر

1,100,000 تومان1,150,000 تومان

گن ساعت شنی تاپی 6 قزن 25 فنر آناماری

1,435,000 تومان

گن ساعت شنی تاپی 6 قزن 27 فنر لیدی کلمبیا

1,800,000 تومان

گن ساعت شنی شکمی 6 قزن 25 فنر اصل کلمبیا آنچری

1,100,000 تومان

گن ساعت شنی شکمی 6 قزن 27 فنر لیدی کلمبیا

1,500,000 تومان

گن ساعت شنی شکمی 6 قزن 9 فنر آناماری

1,000,000 تومان

گن ساعت شنی شکمی 6 قزن 9 فنر اصل کلمبیا آنچری

890,000 تومان

گن لاغری ساعت شنی

115,000 تومان

آشنایی با برخی از بهترین و جدیدترین مدل گن ساعت شنی

گن های ساعت شنی انواع متنوعی دارند و توسط برندهای مختلفی تولید میشوند. اگر به دنبال کسب نتیجه ی دلخواه در زمان کوتاه هستید و میخواهید که تاثیر بیشتری از این گن ببینید، بهتر است که از انواع بهترین برند گن ساعت شنی استفاده کنید. از این جهت که برندهای معتبر عمدتاً از متریال های بسیار با کیفیت در ساخت انواع گن های ساعت شنی استفاده میکنند. یافتن برندهای معتبر تولید کننده ی بهترین گن لاغری ساعت شنی کار دشواری نیست و با کمی تحقیق در منابع اینترنتی میتوان آنها را یافت. با این وجود اگر سردرگم هستید و نمیتوانید به نتیجه برسید که گن ساعت شنی چه مدلی خوبه، در ادامه به منظور سهولت کار شما جهت خرید گن چند مورد از بهترین و جدیدترین مدل گن ساعت شنی را معرفی خواهیم کرد.

 پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین گن لاغری را نیز مطالعه کنید.

گن لاغری ساعت شنی ژانکس، بهترین برند گن ساعت شنی

گن 9 فنره ی ژانکس یکی از بهترین و جدیدترین مدل گن ساعت شنی موجود در بازار می باشد، که به خوبی به بدن شکل می دهد و کمر و پهلو ها را به فرم مناسبی در می آورد. این نوع گن لاغری، به 9 فنر مجهز شده است که از تا خوردگی و لول شدن آن جلوگیری می کند و به این ترتیب در همه ی حالات بدن را به بهترین فرم ممکن نگه می دارد. این مدل گن یکی از بهترین گن لاغری ساعت شنی به شمار می آید و در طراحی آن از چند ردیف قزن برای رگلاژ فنر ها و تنظیم سایز آن مطابق با بدن استفاده شده است. متریال استفاده شده در این گن به هیچ عنوان باعث بروز حساسیت پوستی نمی شود و برای تمام افراد مناسب است.

گن لاغری ساعت شنی ژانکس، بهترین برند گن ساعت شنی

 

گن ساعت شنی اکسلنت کلمبیا دارای 6 قزن

گن اکسلنت کلمبیا دارای 6 قزن از جمله بهترین گن لاغری ساعت شنی می باشد، که از 9 فنر برای جمع تر کردن بدن بهره می برد. این فنرها همچنین از تا خوردگی و جمع شدن گن جلوگیری میکنند. این محصول در سایز های مختلف و با کیفیت بسیار مناسب عرضه شده است. در تولید این نوع گن از تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است، که مقاومت و عمر آن را افزایش می دهد. با استفاده از قزن های موجود میتوان، گن ساعت شنی را رگلاژ کرده و به سایز دلخواه درآورد. این محصول به محض پوشیدن، 3 الی 4 سانت از سایز شما می کاهد و این ویژگی آن را به نمونه ای از بهترین گن لاغری ساعت شنی در بازار بدل کرده است. جنس این گن از لاتکس بوده و از رویه ی ضد حساسیت کتانی برخوردار می باشد. به این دلیل برای استفاده در زیر لباس های مجلسی و نیز به هنگام ورزش بسیار مناسب می باشد.

گن ساعت شنی اکسلنت کلمبیا دارای 6 قزن

 

گن لاغری ساعت شنی زنانه آنچری مدل nzkmsh، جدیدترین مدل گن ساعت شنی

یکی از محبوب ترین و جدیدترین مدل گن ساعت شنی در میان بانوان، برند آنچری می باشد. پوشیدن این گن موجب جمع شدن کامل شکم می شود و ظاهری زیبا و جذاب به بدن شما می بخشد. استفاده ی مداوم از این نوع گن لاغری، موجب کاهش وزن و چربی سوزی به خصوص در قسمت شکم و پهلوها می شود. همچنین استفاده از آن به عنوان بهترین گن لاغری ساعت شنی، به هنگام ورزش سبب فرم دهی عضلات میشود.

استفاده از الیاف لاتکس موجب افزایش دمای بدن می شود و چربی ها را آب می کند. گن ساعت شنی آنچری مدل nzkmsh، مجهز به 9 فنر برای ایجاد مقاومت مناسب در برابر کشش و فرم دهی به بدن می باشد. در ساخت این نوع گن، از بهترین متریال روز دنیا استفاده شده است. استفاده از 9 فنر عمودی موجب ایجاد فرم زیبا و مناسب به بدن می شود. این فنر ها همچنین از جمع شدن گن به هنگام استفاده جلوگیری می کنند.

گن لاغری ساعت شنی زنانه آنچری مدل nzkmsh، جدیدترین مدل گن ساعت شنی

 

گن ساعت شنی 25 فنره آنچری مدل آرون، بهترین گن لاغری ساعت شنی

یکی از بهترین گن لاغری ساعت شنی موجود در بازار، مدل آنچری 25 فنره می باشد. برای ایجاد عمل چربی سوزی در این مدل از جدیدترین مدل گن ساعت شنی، برند آنچری از الیاف لاتکس استفاده شده است. این گن لاغری موجب افزایش دمای قسمت میانی بدن می شود. از این رو، میزان چربی سوزی در قسمت شکم و پهلو ها را افزایش می دهد. این نوع گن از 3 ردیف قزن برای رگلاژ و تنظیم سایز و 25 فنر جهت مقاوم سازی بهره می برد. فنر های موجود در جدیدترین مدل گن ساعت شنی آنچری، باعث می شود که در هنگام پوشیدن حرکت و یا چرخش نداشته باشد. این نوع گن علاوه بر خاصیت لاغری، به بدن شما فرم می دهد و آن را در بهترین حالت حفظ می کند.

این محصول بسیار با دوام و با کیفیت بوده و در بدن شما هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند. در قسمت داخلی این نمونه از بهترین گن لاغری ساعت شنی، از یک لایه ی نازک کتان جهت ایجاد راحتی بیشتر به هنگام پوشیدن استفاده شده است. همچنین لایه ی کتان داخل گن، موجب ایجاد گردش هوا و تعرق بیشتر در این ناحیه می گردد. گن ساعت شنی 25 فنره آنچری به هیچ عنوان دچار لول شدگی نمی شود، به همین دلیل می توان از آن در مهمانی ها، سر کار و به هنگام ورزش و پیاده روی استفاده نمود.

گن ساعت شنی 25 فنره آنچری مدل آرون، بهترین گن لاغری ساعت شنی

گن لاغری ساعت شنی ویژه چربی سوزی شکم و پهلو برند اسکالپتینگ کلتس

این نوع گن یکی از بهترین گن لاغری ساعت شنی موجود، برای پوشش قسمت شکم و پهلو ها می باشد و به دلیل استفاده از الیاف لاتکس در ساخت آن، موجب افزایش دمای بدن در این نواحی می شود. از این رو می توان از آن به عنوان یک گن لاغری حرفه ای استفاده نمود. این گن لاغری ساعت شنی، به محض پوشیدن باعث کاهش 2 الی 3 سایز می گردد. در قسمت داخلی گن از لایه ی نازک پنبه ای برای جلوگیری از ایجاد حساسیت و سهولت در پوشیدن استفاده شده است. اسکالپتینگ کلتس یکی از بهترین برند گن ساعت شنی می باشد. گن های ساعت شنی تولید شده توسط این برند، قابلیت شست و شو دارد و پس از آن فرم و شکل خود را از دست نمی دهد. از این نوع گن می توان به هنگام ورزش و میهمانی های استفاده نمود و از داشتن بدنی خوش فرم و زیبا لذت برد.

گن لاغری ساعت شنی ویژه چربی سوزی شکم و پهلو برند اسکالپتینگ کلتس

بیشتر بخوانید: بهترین نوع گن برای لباس مجلسی

گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر

امروزه استفاده از گن ساعت شنی به یک سبک زندگی تبدیل شده است که مورد علاقه افراد مشهور و زنان عادی برای استفاده روزمره، در زمان کار و مهمانی است. گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر برای شکل دادن و فشرده سازی شکم و پهلوی شما طراحی شده است و به شما برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود برای زیبایی اندام و افزایش اعتماد به نفس کمک شایانی می کند. هنگام استفاده از گن آنا ماری، بدلیل طراحی ساعت شنی شکل آن، انحنای زیبا و فوری بر روی کمر و پهلوی شما ایجاد می کند. استفاده از این گن ساعت شنی چیزی فراتر از شکم بند های لاغری است.

بدلیل استفاده از جنس لاتکس ضد حساسیت، به تعریق کمک کرده تا موجب سوزاندن چربی شود. قسمت پشت گن ساعت شنی 6 قزن آناماری دارای 13 عدد فنر (آتل) است که باعث می شود عملکرد گن افزایش یافته و ناحیه کمر و شکم را بهتر و محکم تر در بر بگیرد و پوست شل را شکل داده و سفت می کند، همچنین این فنرها از جمع و به اصطلاح لوله شدن گن جلوگیری می کنند.

از گن ساعت شنی anamary برای مهمانی ها ، در زمان پیاده روی، اداره و حتی ورزش می توانید استفاده نمایید. گن ساعت شنی annamarye علاوه بر سایزبندی، دارای 6 ردیف قزن می باشد که براحتی می توانید برای انواع سایزهای شکم آن را اندازه کنید و از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این محصول به صفحه گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر مراجعه نمایید.

گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید گن ساعت شنی

جمع بندی و نکات پایانی

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد جهت انتخاب بهترین گن لاغری ساعت شنی با آن روبرو هستند تنوع محصولات و نامرغوب بودن محصولات گن لاغری ساعت شنی موجود در بازار می باشد. با توجه به بازار خوب این محصول و تاثیر مثبت این محصول بسیاری از شرکت های متفرقه اقدام به تولید انواع محصولات گن لاغری ساعت شنی کرده اند که کیفیت مناسبی ندارند و تاثیر زیادی در لاغری ندارند. در این مقاله سعی کردیم تعدادی از بهترین محصولات گن لاغری ساعت شنی موجود در بازار ایران را به شما معرفی کنیم تا کمکی به تصمیم گیری شما در انتخاب این محصول داشته باشیم. امیدواریم این مقاله بتواند شما را در انتخاب این محصول کرده باشد. در پایان اگر تجربه یا پیشنهادی در این باره دارید لطفا با ما و دیگران خوانندگان این مقاله در میان بگذراید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *