آموزشی

تاثیر فوق العاده گن ساعت شنی در لاغری و تغییر فرم بدن

تاثیر گن ساعت شنی در لاغری و تغییر فرم بدن

احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده که تاثیر گن ساعت شنی در لاغری چگونه است؟ آیا با انواع آن آشنایی دارید و می دانید هر کدام مناسب چه افرادی است؟ آیا گن ساعت شنی خوبه؟ آیا می دانید نحوه عملکرد این گن برای تغییر فرم بدن و زیبایی و نیز لاغری و کاهش وزن چیست؟

منظور از گن ساعت شنی کمربندهایی است که برای فشرده کردن قسمت میانی بدن و تغییر فرم آن به شکل ساعت شنی استفاده می شود. این گن ها کمر را باریک تر نشان می دهند، ضمن اینکه با استفاده مداوم باعث کاهش وزن می شوند.

به علت تاثیر گن ساعت شنی اخیرا این محصول محبوبیت زیادی در بین برخی از افراد (حتی بازیگران) به دست آورده است.

اگر شما نیز فکر می کنید که ممکن است از پوشیدن آن سود ببرید پس خواندن این مقاله برای شما مفید است. برای بررسی بیشتر این محصول و دانستن اینکه آیا گن ساعت شنی خوبه؟ به خواندن این مقاله تا انتها ادامه دهید.

گن ساعت شنی چیست؟

بسیاری از افراد در مورد تاثیر گن ساعت شنی چیزی نشنیده‌ اند یا دقیقا نمی ‌دانند پوشیدن  به چه معناست. باید گفت این فرایندی است که شامل پوشیدن یک لباس لاتکس یا یک کرست محکم بنددار برای تقویت دور کمر شما است. از این گن برای ایجاد ظاهر ساعت شنی به بدن زنان استفاده می شود و در عین حال انحنای باسن را حفظ می کند.

اکثر وب ‌سایت‌ هایی که گن های ساعت شنی و گن لاغری را می‌ فروشند، توصیه می ‌کنند که از دو تا سه ساعت در روز استفاده کنید و به هشت تا ده ساعت در روز، شش روز در هفته ادامه دهید تا به تدریج شکل آناتومی ناحیه شکم را تغییر دهید.

بسیاری از سایت ها توصیه می کنند برای «مزایای اضافی» در حین تمرین و ورزش از کمربند استفاده کنید تا تاثیر گن ساعت شنی را افزایش دهید. آن ها ادعا می کنند که گن های ساعت شنی می توانند به کاهش وزن و شکل دادن به قسمت میانی بدن کمک کنند.

توصیه این است که هر هفته کمر را کمی بیشتر سفت کنید که کمر کوچک تر و کوچک تر شود تا اندام ها جابجا شوند. این امر روده ها را مجبور می کند تا به فضای موجود تغییر شکل دهند.

گن ساعت شنی چیست؟

انواع مختلف گن ساعت شنی

این محصول انواع مختلفی دارد که تاثیر گن ساعت شنی برای هر فرد بر اساس فرم بدن او و نوع گن باید انتخاب شود.

  • گن ساعت شنی تحریک الکتریکی

این لوازم جانبی لاغری به تقویت بدن و ساخت عضلات شکم کمک می کند. اما در این نوع برای تاثیر گن ساعت شنی باید فعالیت بدنی داشته باشید. همچنین به طور منظم و در همان زمان یک رژیم غذایی متعادل را اتخاذ کنید.

این کمربند برای خانم ها و آقایان قابل استفاده است. الکترودهای نصب شده در آن، حتی زمانی که شما در حال استراحت هستید، بر عضلات کار می کنند. این نوع کمربند گزینه های مختلفی را ارائه می دهد که به همه اجازه می دهد عضلات شکم خود را با سرعتی که می خواهند تحریک کنند.

بیشتر بخوانید:  قوز کمر چیست؟ 🤷‍♂️ عوارض و علت قوز کمر چیست؟

استفاده از گن تحریک الکتریکی آسان است. پس از قرار گرفتن تسمه و الکترودها، تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم شدت است. با استفاده منظم، نتایج و تاثیر گن ساعت شنی به سرعت قابل مشاهده است. همچنین به یاد داشته باشید که پوشیدن این کمربند را با یک سبک زندگی سالم همراه سازید. از این نوع کمربند می توان برای شکم، باسن، ران و کمر استفاده کرد. مهم است که برای تاثیر گن ساعت شنی سطح مناسبی از شدت را انتخاب کنید.

  • گن ساعت شنی تعریق

همان طور که از نامش پیداست، این نوع کمربند با تحریک تعریق به مصرف کننده کمک می کند آب بدن خود را از دست بدهد. کمربند تعریق که اغلب از نئوپرن ساخته می شود، باید به طور منظم، در حین تمرین یا زمانی که در حالت استراحت هستید، بسته شود.

به لطف اثر سونا، دمای بدن را افزایش می دهد، شکم را گرم کرده و آب اضافی را تخلیه می کند. این گن به تقویت عضلات شکم و باریک شدن کمر کمک می کند و توده چربی شکم را از بین می برد. این مدل برای افرادی که می خواهند چربی پهلو را کم کنند جالب است. با این اوصاف، برای زنان باردار و همچنین افرادی که از آسیب شناسی یا اختلالات مختلف در معده رنج می برند توصیه نمی شود. شما برای تاثیر گن ساعت شنی تعریق می توانید آن را هر روز ببندید.

  • گن ساعت شنی ویبره

این نوع کمربند با ارتعاش ماهیچه های معده، چربی های شکم را آب می کند. گن لاغری ارتعاشی دارای یک مزیت دوگانه است: احساس گرما را ایجاد کرده که گردش خون را تقویت می کند و ارتعاشاتی که باعث تحریک شکم می شود.

این برای افرادی در نظر گرفته شده است که می خواهند شکم خود را تغییر دهند و فرم بدن خود را اصلاح کنند. مانند کمربند تحریک الکتریکی، این نوع کمربند را می توان به طور منظم برای شکم، ران، باسن و پشت استفاده کرد. در مورد مدت زمان تاثیر گن ساعت شنی، توصیه می شود به آرامی شروع کنید و به تدریج آن را افزایش دهید.

اما سوالی که ممکن است برای شما مطرح شده باشد این است که نحوه کار گن ساعت شنی به چه صورت است. در ادامه به این موضوع پرداخته شده است.

گن ساعت شنی چگونه عمل می کند؟

اگر درون بدن خود را مانند محتویات داخل یک لوله خمیر دندان تصور کنید، به راحتی می توانید تصور کنید که اگر به وسط لوله فشار وارد کنید چه اتفاقی می افتد: مقداری از خمیر دندان به سمت بالای لوله می رود و مقداری دیگر به سمت پایین لوله می رود.

در زمان استفاده از گن ساعت شنی چیزی مشابه با خمیر دندان در اندام های داخلی شما اتفاق می افتد. فشردن بدن توسط این گن فشار را در وسط حفره شکم افزایش می دهد و به کف لگن و دیافراگم وارد می کند.بر یان اساس اندام های شما جابجا می شوند و فرم بدن دلخواه شما به دست می آید.

آیا گن ساعت شنی لاغر می کند؟

اما تاثیر گن ساعت شنی برای لاغری به چه نحو است؟ هنگامی که گن ساعت شنی پوشیده می شود، خوردن مقدار زیادی از غذا برای فرد مشکل خواهد بود. با این حال، درک این نکته مهم است که این گن های ساعت شنی نمی توانند به تنهایی به کاهش وزن کمک کنند. آن ها فقط مقدار غذایی را که مصرف می کنید محدود می کنند. همچنین برخی از انواع آن باعث نمی شوند بدن شما چربی بسوزاند. در واقع ها این کمربندها باعث توزیع مجدد چربی ها و اندام ها در تنه می شوند تا شکل ساعت شنی به بدن شما بدهند.

بیشتر بخوانید:  از فواید و خواص دستگاه بخور چه می دانید؟

آیا گن ساعت شنی لاغر می کند؟

چربي سوزي گن ساعت شنی خوبه؟

در مورد تاثیر گن ساعت شنی در کوتاه مدت باید گفت که با فشردن شکم، کمربند به وضوح کمر را باریک می کند. به لطف این لوازم جانبی، به نظر می رسد که دور کمر  کاهش چشمگیری می یابد.

اما  نتایج عمل دوم کمربند لاغری در طولانی مدت دیده می شود. در این زمینه باید گفت که افراط هرگز خوب نیست – مانند همه چیز در زندگی، اعتدال کلید موفقیت است.

اگر گن خود را بیش از حد طولانی بپوشید، نه تنها باعث درد شما می شود، بلکه ممکن است به اندام های داخلی شما آسیب برساند و باعث اختلالات روانی جدی مانند بدشکلی بدن شود. به همین دلیل است که همیشه باید دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید و مطمئن شوید که استراحت لازم در زمان استفاده از آن را دارید.

تاثیر گن ساعت شنی در لاغری

همان گونه که اشاره شد، این گن شبیه یک کمربند الاستیک بزرگ است. ایده این است که، با پوشیدن مداوم برای مدت زمان طولانی، قسمت میانی بدن شما شکل کوچک تری به دست بیاورد. بنابراین، ظاهر ساعت شنی را ایجاد می کند.

دکتر متیو شولمن، جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره و خالق دفتر بوتیک خود ، تاکید می کند: «مطمئنا حقیقتی وجود دارد که این ها کار می کنند، اما باید بدانید که چگونه کار می کنند . فشار وارد شده توسط گن ساعت شنی باعث خم شدن دنده ها و همچنین فشردن اندام های داخلی می شود. به این ترتیب بدن لاغرتر و منحنی‌تر به نظر می‌رسد.»

دکتر شولمن همچنین برای تاثیر گن ساعت شنی در لاغری خاطرنشان می‌ کند که این محصول باعث تعریق می شود که منجر به کاهش وزن چربی بدن می شود و به ظاهری باریک‌ تر کمک می کند. اگر چه مهم است که توجه داشته باشید که این ممکن است منجر به کم آبی شدید شود.


بیشتر بخوانید: همه چیز درباره عوارض و فواید گن ساعت شنی


گن ساعت شنی را می توان به دو صورت استفاده کرد:

  • اولین مورد این است که آن را روزانه بپوشید، مثلا در محل کار. این لوازم جانبی به دلیل عملکرد گرمایش، تولید عرق را تحریک می کند و باعث تخلیه آب می شود. بنابراین، می توانید بدون تلاش زیاد از مزایای آن بهره مند شوید.
  • دوم این است که در طول جلسات ورزشی خود کمربند را ببندید. عمل آن باعث تحریک تخلیه چربی می شود. برای کارایی بهینه و تاثیر گن ساعت شنی، کمربند عرق تان را در طول جلسات شکم خود ببندید. 

انواع مدل های گن ساعت شنی در فروشگاه درمان مدیکال

آتل گن ساعت شنی

11,000 تومان

گن ساعت شنی 6 قزن 9 فنر اصل کلمبیا آنچری

1,200,000 تومان

گن ساعت شنی 6 قزن آنشری

570,000 تومان

گن ساعت شنی آناماری 6 قزن 13 فنر

1,100,000 تومان1,150,000 تومان

گن ساعت شنی تاپی 6 قزن 25 فنر آناماری

1,435,000 تومان

گن ساعت شنی تاپی 6 قزن 27 فنر لیدی کلمبیا

1,800,000 تومان

گن ساعت شنی شکمی 6 قزن 25 فنر اصل کلمبیا آنچری

1,100,000 تومان

گن ساعت شنی شکمی 6 قزن 27 فنر لیدی کلمبیا

1,500,000 تومان

گن ساعت شنی شکمی 6 قزن 9 فنر آناماری

1,000,000 تومان

گن ساعت شنی شکمی 6 قزن 9 فنر اصل کلمبیا آنچری

890,000 تومان

گن لاغری ساعت شنی

115,000 تومان

گن ساعت شنی مناسب چه افرادی است؟

گن ساعت شنی برای افرادی مناسب است که می خواهند قسمت میانی بدن خود فرم ساعت شنی بدهند و سایز این قسمت را کاهش دهند.

بیشتر بخوانید:  بررسی تاثیر دستگاه وکیوم مردانه و نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه

تاثیر گن ساعت شنی به عادت استفاده کننده آن بستگی دارد. برای نتایج مطلوب، باید در کنار یک سبک زندگی سالم استفاده شود. برای خلاص شدن از شر وزن اضافی خود با یک کمربند ساعت شنی، باید تلاش کنید.برای به دست آوردن سریع نتیجه، ورزش را در نظر بگیرید. در واقع، این کمربند برای افرادی مناسب است که در آن استفاده از آن ورزش را نیز در نظر می گیرند. در این رابطه باید بدانید که پوشیدن کمربند لاغری در طول تمرینات به شما کمک می کند کالری را به طور موثر بسوزانید.

علاوه بر این، از یک رژیم غذایی سالم و متعادل حمایت کنید. همچنین نوشیدن مقدار زیادی آب برای دفع سموم توصیه می شود. هیدراتاسیون کافی برای عملکرد فرایند لاغری ضروری است. با این حال، برای جلوگیری از هیدراتاسیون بیش از حد، مهم است که میزان آب مورد نیاز خود را ارزیابی کنید. کمربند می تواند باعث افزایش قابل توجه دما شود، از این رو نوشیدن منظم و اجتناب از افراط اهمیت دارد.

 

 

گن ساعت شنی مناسب چه افرادی است؟

 

 

سخن آخر

در این مقاله به تاثیر گن ساعت شنی در لاغری، کاهش وزن و تغییر فرم بدن پرداختیم. همچنین بررسی کردیم که این کمربند چگونه کار می کند و آیا گن ساعت شنی خوبه؟

این گن روشی است که شامل بستن دور کمر با یک لباس لاتکس یا یک کمربند محکم است که از آن برای ایجاد ظاهر ساعت شنی به خانم ها با حفظ انحنای کمر و باسن بسیار کوچک استفاده می شود.

اما در زمان استفاده از آن باید حتمای دستورالعمل های سازنده را دنبال کنیم و موارد زیر را در نظر داشته باشیم:

  • برای تاثیر بیشتر گن ساعت شنی باید تمرینات ورزشی را در کنار آن دنبال کرد.
  • حفظ رژیم غذایی در کنار استفاده مرتب از این محصول اهمیت زیادی دارد.
  • در زمان استفاده به این علت که بدن آب زیادی از دست می دهد باید مصرف روزانه آب را افزایش دهیم.
  • در استفاده از این گن نباید افراط کرد. زیرا ممکن است به ظاهر بدن و اندام های داخلی آن آسیب برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *