آموزشی

تاثیر دستگاه وکیوم مردانه ✅ و نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه 🔴 (ازشایعه ❌ تا واقعیت ✅)

بررسی تاثیر دستگاه وکیوم مردانه

در این مقاله قصد داریم در خصوص تاثیر دستگاه وکیوم مردانه، روش صحیح استفاده جهت اثر بخشی بهتر و همچنین مکانیزم آن صحبت کنیم. دستگاهی که شاید بسیاری از افراد به دلیل تبلیغات اشتباه، تصور غلطی از کارکرد و تاثیر آن دارند و فکر می کنند که تاثیر این دستگاه بر روی بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه می باشد و وقتی به مقصود خود نمی رسند، دلسرد می شوند. در برخی مواقع با عدم آگاهی نسبت به تاثیر وکیوم مردانه، شاهد بروز آسیب و یا ناکارآمدی این دستگاه بوده ایم، بنابراین در همین ابتدای امر باید بگوییم که این دستگاه تاثیری در رشد الت تناسلی مردانه ندارد و برای رفع مشکلات نعوظ مورد استفاه قرار می گیرد و تاثیر آن تنها بر روی رفع مشکل نعوظ در آقایان می باشد. پیش از اینکه این دستگاه را خریداری فرمایید، باید بدانید که در چه مواقعی و برای چه مشکلی باید از آن استفاده کنید؟ معایب و مزایای استفاده از این دستگاه چیست؟ مکانیزم دقیق آن چگونه است و  آیا دستگاه وکیوم موثر است؟ نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه؟ مدت زمان و طریقه استفاده از آن به چه صورت است؟ و آیا پزشکان استفاده از این دستگاه را توصیه می کنند یا نه؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه با درمان مدیکال سایت کالا و تجهیزات پزشکی همراه باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار دهیم.

وکیوم چیست و مکانیزیم آن به چه صورت است؟

دستگاه وکیوم مردانه دستگاهی است که جهت رفع مشکلات نعوظ در آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از یک استوانه پلاستیکی شفاف با یک روزنه در انتهای  آن تشکیل شده است که روی شفت آلت تناسلی قرار می گیرد. در انتهای دیگر سیلندر یک مکانیزم پمپ وجود دارد، که برای ایجاد فشار در داخل سیلندر استفاده می شود. مکانیزم پمپ می تواند به صورت یک سیستم با باتری یا یک سیستم دستی باشد. حالت اول معمولاً به دو دست برای کنترل دستگاه نیاز دارد، یکی روی دسته پمپ و دیگری برای ثابت نگه داشتن سیلندر روی خود آلت تناسلی. اما دستگاهی که با باتری کار می کند را می توان با یک دست استفاده کرد. در این سیستم، مکانیزم ماشه در انتهای بالای سیلندر قرار دارد و به این ترتیب یک دست می تواند پمپ را فعال کرده و سیلندر را به طور همزمان ثابت کند.

این دستگاه با ایجاد یک سیستم خلا باعث خون رسانی به آلت تناسلی مردانه می شود و بعد از اینکه آلت تناسلی سفت شد با واشری که در انتهای آن قرار دارد مانع از برگشت خون از آلت تناسلی می شود و می تواند نعوظ طولانی مدتی را برای مردان به همراه داشته باشد.

وکیوم چیست و مکانیزیم آن به چه صورت است؟

موارد استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

تاثیر وکیوم مردانه بیشتر بر روی درمان اختلال نعوظ در مردان می باشد در بسیاری از تبلیغات این دستگاه را به عنوان یک دستگاه افزایش سایز آلت تناسلی مردانه معرفی می کنند که تبلیغاتی بیش نیست و این دستگاه تاثیری در بزرگ شدن الت تناسلی مردانه ندارد. به صورت کلی علل اختلال نعوظ شامل موارد زیر می باشد:

 • جریان خون ضعیف به آلت تناسلی مرد.
 • جریان خون بیش از حد از آلت تناسلی در هنگام نعوظ خارج می شود.
 • آسیب به اعصاب که رفلاکس نعوظ را کنترل می کنند.

این شرایط ممکن است بر اثر بالا رفتن سن و یا بیماری های خاص رخ دهد و فرد را دچار مشکل در نعوظ نماید. در چنین مواردی معمولا پزشکان استفاه از دستگاه وکیوم مردانه را پیشنهاد می کنند. مواردی که ممکن است در مردان اختلال نعوظ را به وجود آورد شامل موارد زیر می باشد.

 • برخی بیماری ها می توانند باعث کاهش جریان خون یا مشکلات عصبی شوند، از جمله دیابت، بیماری قلبی یا اختلالات سیستم عصبی.
 • داروهایی مانند داروهای ضد افسردگی یا داروهای فشار خون که می توانند باعث اختلال نعوظ شوند.
 • علل فیزیکی مانند آسیب عصبی ناشی از جراحی پروستات یا آسیب نخاعی.
 • مشکلات عاطفی یا رابطه ای مانند افسردگی، اضطراب یا ارتباط ضعیف با شریک زندگی .

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که هنگام استفاده از این دستگاه در موارد زیر باید با پزشک مشورت نمایید و احتیاط های لازم را در نظر داشته باشید.

 1. اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید و یا سابقه اختلالات خونریزی دارید.
 2. کاهش احساس در آلت تناسلی دارید.
 3. انحنای قابل توجه در آلت تناسلی دارید.
 4. سابقه پریاپیسم (طولانی مدت) دارید.

در موارد فوق سعی کنید به صورت خود سرانه از دستگاه وکیوم مردانه استفاده نکنید.

 

بیشتر بخوانید: اختلال نعوظ چیست 🤔و درمان اختلال نعوظ 💖 (روشهای نوین برای رفع مشکل نعوظ در مردان✅)

 

روش استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

هنگامی که سیلندر روی شفت آلت تناسلی قرار گرفت و محکم در برابر استخوان شرمگاهی ثابت شد، مکانیسم پمپ را می توان فعال کرد (با دست یا باتری). تولید آهسته فشار از درد آلت تناسلی به دلیل افزایش سریع فشار در داخل سیلندر جلوگیری می کند. فشار باعث ورود خون به آلت تناسلی می شود و باعث سفت شدن الت می شود.

هنگامی که نعوظ کامل شکل گرفت، یک حلقه (واشر) که روی پایه آلت تناسلی قرار گرفته است به عنوان یک دریچه مصنوعی عمل کند، بنابراین خون را در الت تناسلی حفظ می کند. حلقه ها در اشکال، اندازه ها و مهمتر از همه کشش (سفتی) مختلفی هستند. شما باید آزمون و خطا انجام دهید تا متوجه شوید کدام اندازه حلقه برای شما راحت تر و کارآمدتر است. اکثر سازندگان پیشنهاد می کنند که حلقه انقباض بیش از 30 دقیقه در جای خود باقی بماند. هنگامی که حلقه در جای خود قرار گرفت، سیلندر پلاستیکی را می توان برداشت و رابطه جنسی را آغاز کرد.

به عنوان یک تکنیک بسیاری از مردان عقیده دارند که “دوبار پمپاژ”  می تواند عمل نعوظ را بهتر شکل دهد. این تکنیک به این صورت است که ابتدا فشار پمپ را ایجاد می کنید و سپس مقداری از فشار را تخلیه می کنید و سپس مدتی انتظار و مجدد شروع به افزایش فشار می کنید و این فرآیند را تا رسیدن به نعوظ کامل تکرار می کنید.

یکی از مواردی که هنگام استفاده از دستگاه وکیوم مردانه باید در نظر داشته باشید این است که سفت بودن بیش از حد واشر  وکیوم ممکن است منجر به عدم دستیابی به انزال شود و بی حسی موقت در آلت تناسلی ایجاد کند، لذا حتما در انتخاب واشر دقت لازم را داشته باشید.

در نظر داشته باشید واشر وکیوم را در انتهایی ترین قیمت الت تناسلی قرار دهید در غیر این صورت ممکن است قسمتی از آلت تناسلی که پشت واشر است نرم باشد و  تنها قسمتی از آلت که بالای واشر قرار دارد دارای سفتی باشد، بنابراین حلقه باید تا حد امکان به سمت قاعده آلت تناسلی نزدیک شود.

 

جهت استعلام قیمت دستگاه وکیوم مردانه اصلی 💯% تضمینی کلیک کنید.

 

روش استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

 

آیا دستگاه وکیوم مردانه باعث بزرگ شدن آلت تناسلی می شود؟

دستگاه وکیوم مردانه که قبلا درباره آن صحبت کردیم، یکی از دستگاه های پزشکی و درمانی است که می تواند تاثیر زیادی روی بهبود نعوظ آقایان داشته باشد. برخی از تبلیغات غلط درباره دستگاه وکیوم آقایان باعث شده است که بسیاری از آقایان تصور کنند دستگاه وکیوم برای بزرگ شدن آلت تناسلی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که این دستگاه هیچ تاثیری روی بزرگی آلت تناسلی ندارد. البته بدیهی است که در زمان نعوظ، آلت تناسلی آقایان به صورت موقتی بزرگ می شود. اما اینکه انتظار داشته باشید آلت تناسلی پس از استفاده از این دستگاه، بزرگ و بزرگ تر شود؛ امکان ناپذیر است.

بنابراین، اگر هدف شما برای استفاده از دستگاه وکیوم مردانه، افزایش سایز آلت تناسلی است، باید بگوییم که دستگاه اشتباهی را انتخاب کرده اید. دستگاه های دیگری نیز وجود دارند که می توانند برای بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان استفاده شوند. ما دستگاه وکیوم مردانه برای درمان مشکل نعوظ آقایان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بیشتر بخوانید: دستگاه وکیوم سینه چیست 💖 و چه کاربردی دارد ✅ (ایا دستگاه وکیوم سینه باعث بزرگ شدن سینه زنانه می شود🤔)

 

آیا دستگاه وکیوم مردانه باعث بزرگ شدن آلت تناسلی می شود؟

نظرات کاربران در مورد تاثیر دستگاه وکیوم مردانه

نظرات مردم در مورد دستگاه وکیوم مردانه بسیار متفاوت است. برخی از آقایانی که تصور می کنند دستگاه وکیوم مردانه برای افزایش سایز آلت تناسلی است، از خرید خودشان راضی نیستند. چون فکر می کنند که دلیل عدم بزرگ شدن آلت تناسلی آن ها، خوب نبودن دستگاه وکیوم مردانه است. اما برخی از نظر کاربران در مورد دستگاه وکیوم مردانه نشان می دهد که بسیاری از آقایان در اثر استفاده از این دستگاه، عملکرد جنسی بهتری داشته اند.

به طور کلی، نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه متفاوت است. دلیل این موضوع هم عدم اثربخشی این دستگاه برای رفع اختلال نعوظ نیست. بلکه به دلیل متنوع بودن شرایط استفاده آقایان از این دستگاه وکیوم می باشد. کاربران بسیار زیادی هستند که در مورد دستگاه وکیوم مردانه نظرات مثبت داده اند. این افراد همان افرادی هستند که با مشورت پزشک و پس از تعیین بهترین روش برای درمان اختلال نعوظ از دستگاه وکیوم مردانه استفاده کرده اند.

در صورتی که دستگاه وکیوم مردانه در کنار روش های درمانی دیگر استفاده شود، می تواند تاثیر زیادی روی درمان اختلال نعوظ داشته باشد. البته برخی از افراد هم قادر به استفاده از این دستگاه نیستند. چون با مشکلاتی مانند مشکلات لخته خون مواجه هستند.

انواع دستگاه وکیوم مردانه

حال که از نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه مطلع شدید، بهتر است که در مورد انواع دستگاه وکیوم مردانه اطلاعات کسب کنید. هر کدام از این دستگاه ها می توانند برای درمان اختلال نعوظ در آقایان موثر باشند اما اینکه افراد کدام دستگاه را برای درمان اختلال نعوظ مورد استفاده قرار دهند، بستگی به نظر شخصی و بودجه آن ها دارد.

·       دستگاه وکیوم مردانه دستی

دستگاه وکیوم مردانه دستی یکی از ساده ترین انواع دستگاه وکیوم مردانه است. نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه دستی بیشتر از نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه برقی و شارژی است. چون قیمت این دستگاه پایین تر بوده و بسیاری از مردم متقاضی خرید آن می باشند. این دستگاه دارای یک پمپ دستی است که باید با دستان خودتان آن را فشار دهید.

·       دستگاه وکیوم مردانه برقی

دستگاه وکیوم مردانه برقی دارای یک پمپ برقی است که در اثر اتصال به برق راه اندازی می شود. دستگاه های وکیوم مردانه برقی را می توان جایگزین خوبی برای دستگاه های وکیوم مردانه دستی دانست. با این حال عملکرد هر دو دستگاه ها با هم مشابه است.

·       دستگاه وکیوم مردانه شارژی

دستگاه وکیوم مردانه شارژی نیز مشابه با دستگاه های وکیوم مردانه برقی است. این دستگاه می تواند عملکرد خوبی برای درمان اختلال نعوظ داشته باشد. مزیت این دستگاه نسبت به دستگاه وکیوم مردانه برقی این است که نیاز به اتصال مداوم به جریان برق ندارد. پس می توان با شارژ کردن آن ها، به راحتی این دستگاه ها را برای درمان اختلال نعوظ در آقایان مورد استفاده قرار داد.

انواع دستگاه وکیوم مردانه

تفاوت دستگاه وکیوم برقی و دستی

حال که با انواع دستگاه وکیوم مردانه آشنا شدید، احتمالا این سوال برای شما مطرح شده است که تفاوت دستگاه وکیوم برقی و دستی در چیست؟ همانطور که از نام این دو دستگاه مشخص است، دستگاه وکیوم برقی می تواند با جریان برق و دستگاه وکیوم دستی می تواند با دست کار کند. پس اولین تفاوت در این دو دستگاه، مربوط به نحوه استفاده است.

دومین تفاوت دستگاه وکیوم برقی و دستی، مربوط به قیمت این دو دستگاه می باشد. دستگاه های وکیوم برقی به دلیل عملکرد خاص و سیستم متفاوتی که دارند، با قیمت بالاتری نسبت به دستگاه وکیوم دستی به فروش می روند. بنابراین، اگر بودجه زیادی برای خرید دستگاه وکیوم ندارید، بهتر است که به دنبال خرید دستگاه وکیوم دستی باشید.

سومین تفاوت در دستگاه وکیوم برقی و دستی، مربوط به اثربخشی این دو دستگاه در رفع اختلال نعوظ است. البته نمی توان روی این تفاوت زیاد مانور داد. چون به طور کلی، دستگاه های وکیوم مردانه می توانند روی درمان اختلال نعوظ موثر باشند. اما چون دستگاه وکیوم برقی قدرت بیشتری برای ایجاد نعوظ دارد، شاید از جنبه های مختلفی عملکرد بهتری داشته باشد.

و اما آخرین تفاوت دستگاه وکیوم برقی مردانه با دستگاه های دستی، مربوط به قدرت و نوع عملکرد این دستگاه هاست. هر چقدر هم که قدرتی تر اقدام به پمپاژ دستگاه وکیوم دستی کنید، باز هم ممکن است نتوانید به خوبی یک دستگاه وکیوم برقی، باعث ایجاد نعوظ در خودتان شوید. به همین خاطر، معمولا توصیه می شود که برای رسیدن به بهترین نتیجه از دستگاه وکیوم برقی استفاده شود. پس اگر با قیمت خرید دستگاه وکیوم برقی مشکلی ندارید، این دستگاه گزینه بهتری برای شما خواهد بود.

تاثیر دستگاه وکیوم برقی چگونه است

بسیاری از افرادی که به دنبال خرید دستگاه وکیوم هستند، دستگاه وکیوم برقی را انتخاب می کنند. خوشبختانه نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه برقی نیز مثبت است. پس همین حالا می توان متوجه شد که این دستگاه تاثیر زیادی روی عملکرد نعوظ آقایان و بهبود کیفیت رابطه جنسی آن ها دارد. اما اگر بخواهیم در مورد تاثیر دستگاه وکیوم برقی بگوییم، باید عملکرد این دستگاه را توضیح دهیم.

دستگاه های وکیوم برقی مردانه دارای یک محفظه شیشه ای هستند که آلت تناسلی درون آن قرار می گیرد. سپس پمپ برقی، باعث مکش آلت تناسلی درون محفظه می شود. تماس آلت تناسلی با محفظه شیشه ای و فشاری که توسط پمپ به آلت وارد می شود، باعث نعوظ خواهد شد. در این زمان است که آقایان می توانند رابطه جنسی خودشان را آغاز کنند.

تاثیر دستگاه وکیوم برقی مردانه بر روی رفع اختلال نعوظ تا حد زیادی قابل قبول است. اما باید در نظر داشت که چه علتی باعث روز اختلال نعوظ در آقایان شده است. چون به هر حال عوامل روحی و جسمی زیادی می توانند باعث بروز این مشکل و یا تشدید آن شوند. در صورتی که دستگاه وکیوم برقی مردانه به صورت اصولی و در کنار روش های درمانی دیگر استفاده شود، می تواند تاثیر خوبی روی درمان اختلال نعوظ در آقایان داشته باشد.

البته نباید فراموش کرد که دستگاه وکیوم برقی مردانه نیز باید در مدت زمان محدودی استفاده شود. استفاده منظم و دقیق از این دستگاه، به شما این امکان را می دهد تا از بیشترین اثربخشی این دستگاه بهره مند شوید.

 

بهترین محصولات وکیوم مردانه را از درمان مدیکال بخواهید

با بهترین قیمت و بیشترین تنوع

جهت رفع مشکلات نعوظ آقایان در انواع مدل های برقی و دستی 

 

 خرید واشر وکیوم مردانه با کیفیت عالی 

 

مدت زمان استفاده از وکیوم مردانه

به طور کلی زمان استفاده از دستگاه وکیوم مردانه برای یک فرد معمولی 10 تا 20 دقیقه طول می کشد، تا سفتی مورد نظر را به دست آورد. این مدت زمان همراه با ماهیت مکانیکی روش درمانی، این گزینه را برای برخی از مردان، دست و پا گیر می کند و ممکن است در ادغام آن در روابط جنسی دچار مشکل شوند.

پس از نعوظ می توان تا 30 دقیقه از تاثیر دستگاه وکیوم مردانه استفاده کرد و رابطه جنسی را برقرار کرد. در صورتی که دستگاه باعث بروز کبودی و یا درد شدید شود باید استفاده از آن را تا زمان بهبودی کامل به تعویق انداخت. این مدت زمان می تواند بین 4 تا 5 روز باشد.

 

جهت استعلام قیمت و خرید دستگاه وکیوم برقی با کیفیت  برند mixfun کلیک کنید.

 

مزایا و معایب دستگاه وکیوم مردانه

استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و بسیاری از افراد با مشاوره با پزشک خود می توانند از آن استفاده کنند.

با توجه به تحقیقات و نظرات کاربران استفاده طولانی مدت از این دستگاه، تا حد زیادی به برطرف شدن اختلال نعوظ کمک کرده است و بسیاری از افراد تاثیر دستگاه وکیوم مردانه را در رفع مشکل نعوظ مثبت ارزیابی کرده اند.

دستگاه وکیوم مردانه یکی از فوری ترین، کم ریسک ترین و ارزانترین روشها نسبت به روش های دیگر رفع اختلال نعوظ می باشد که می تواند مشکل نعوظ را رفع نماید.

از عوارض دستگاه وکیوم مردانه باید بگوییم که در مواقعی ممکن است در اثر استفاده نا مناسب از دستگاه کبودی، کشیدگی پوست و درد آلت تناسلی پیش آید.

همچنین باید در نظر داشته باشید نعوظ به دست آمده توسط دستگاه وکیوم مردانه با نعوظ به دست آمده به طور طبیعی یکسان نیست.

به طور کلی استفاده از دستگاه وکیوم مردانه بی خطر است و تاثیرات منفی آن طولانی مدت باقی نمی ماند اما توصیه می کنیم که پیش از استفاده از آن حتما با پزشک خود مشورت کنید.

مزایا و معایب دستگاه وکیوم مردانه

استفاده از لارجر باکس بهتر است یا دستگاه وکیوم

با توجه به تحقیقات صورت گرفته تاثیر دستگاه وکیوم مردانه و لارجر باکس متفاوت می باشد. کاربردهای این دو دستگاه  با هم فرق دارد به گونه ای که دستگاه وکیوم مردانه یک دستگاه رفع کننده مشکلات نعوظ می باشد و دستگاه لارجر باکس یک دستگاه بزرگ کننده آلت می باشد، از این رو مقایسه این دو دستگاه با هم منطقی نمی باشد. در نظر داشته باشید که در بسیاری از تبلیغات دستگاه وکیوم را یک دستگاه بزرگ کننده آلت معرفی می کنند که این معرفی صرفا جهت تنبلیغات می باشد و دستگاه وکیوم تاثیری در رشد آلت تناسلی مردانه ندارد.

بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید، که آیا دستگاه وکیوم موثر است؟  در پاسخ به این سوال طبق نظرات کاربران در مورد دستگاه وکیوم مردانه باید بگوییم که در صورت استفاده صحیح از دستگاه، اثرات فوری و مثبتی در رفع مشکلات نعوظ آقایان دارد و حتی این قابلیت را دارد که در استفاده بلند مدت مشکلات نعوظ را در آقایان به صورت کامل رفع نماید.

 

بیشتر بخوانید: تقویت نعوظ در مردان با چه روشهایی امکان پذیر است؟ 🤔 (بهترین روشهای تقویت نعوظ)

 

کلام آخر

به عنوان کلام آخر در رابطه با تاثیر دستگاه وکیوم مردانه، باید بگوییم که تعداد بسیار زیادی از افراد استفاده از دستگاه را مثبت ارزیابی کرده اند و از تاثیر دستگاه در رفع مشکلات نعوظ خود راضی بوده اند. گزارش ها نرخ رضایت بالای 80 درصد را بیان می کنند که این واقعا آمار بالایی می باشد. در تحقیقات نشان داده شده است، که این درمان منجر به بهبود قطعی سفتی نعوظ، افزایش دفعات رابطه جنسی و افزایش رضایت کلی جنسی می شود. نرخ ترک استفاده از دستگاه وکیوم نیز تا 30 درصد ذکر شده است و شایع ترین دلایل عدم استفاده از آن عبارتند از سفتی ناکافی، درد آلت تناسلی، عدم انزال و نارضایتی از ظاهر آن ذکر شده است. طبق نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه به صورت کلی دستگاه وکیوم مردانه برای همه گروه های بیماران مبتلا به اختلال نعوظ مناسب و تقریبا بدون عوارض می باشد به جز مواردی که به عنوان موارد منع مصرف در بالا ذکر شد. در پایان لازم به ذکر است که پیش از استفاده از این دستگاه، بیماران باید در مورد مزایا و معایب این روش با پزشک خود مشورت داشته باشند تا دچار عوارض این دستگاه نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *