آموزشی

بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه ✅ معرفی 5 محصول 💯% تضمینی

معرفی بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه

بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه کدام است؟ تعدادی از آقایان با دستگاه وکیوم مردانه آشنایی دارند و گاهاً از این دستگاه استفاده کرده اند. به عقیده پزشکان هیچ اشکالی ندارد که برای ارضای نیازهای خود به شکل صحیح، از این دستگاه استفاده کنید اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که نحوه استفاده صحیح از این دستگاه را بدانید و همچنین از دستگاه های مناسب برای این منظور استفاده کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم بیشتر در رابطه با بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه برقی، خارجی، ایرانی و دستی صحبت کنیم. بسیاری از محصولات وکیوم آقایان موجود در بازار از کارآیی مناسبی برخوردار نیستند و اثرات مثبتی ندارند، حتی در برخی موارد عوارض بسیار شدیدی هم  به دنبال دارند، پس اگر قصد خرید دستگاه وکیوم مردانه را دارید، با درمان مدیکال در ادامه همراه باشید تا نکاتی مهمی در مورد انتخاب بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه در اختیارتان قرار دهیم. در پایان همین مقاله می توانید تجربیات خودتان را با ما و دیگر خوانندگان این مقاله در میان بگذارید.

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

در صورتی که آلت تناسلی آقایان به درستی دچار نعوظ نشود، می تواند کیفیت رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار دهد. روش های مختلفی وجود دارند که برای درمان اختلالات جنسی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این روش ها، استفاده از دستگاه وکیوم مردانه می باشد.

زمانی که آقایان دچار مشکلات جنسی می شوند، نمی توانند مانند گذشته از رابطه جنسی لذت ببرند. این موضوع هم باعث کاهش اعتماد به نفس آقایان می شود و هم زندگی زناشویی آن ها را تحت تاثیر قرار می گیرد. یکی از مشکلاتی که آقایان معمولا با آن مواجه هستند، مشکلات مربوط به نعوظ می باشند. برای داشتن یک رابطه جنسی سالم، می بایست که آلت تناسلی آقایان سفت و کمی نسبت به حالت عادی بزرگ تر شود.

اکثر آقایان به خصوص در سنین بالا، ناتوانی جنسی را تجربه می کنند. بسیاری از آقایان پس از عمل پروستات دچار این مشکل می شوند و برخی از آقایان نیز در اثر مشکلات روحی دچار ناتوانی جنسی می شوند. به هر حال آن چیزی که اهمیت دارد این است که ناتوانی جنسی و مشکل در نعوظ، باعث ایجاد مشکلات زیادی در آقایان می شود. دستگاه وکیوم مردانه یکی از انواع دستگاه هایی است که می تواند برای رفع ناتوانی جنسی آقایان مورد استفاده قرار گیرد. انتخاب بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه، نه تنها می تواند در کوتاه مدت مشکل نعوظ آقایان را برطرف کند، بلکه می تواند باعث درمان مشکلات جنسی آقایان در دراز مدت نیز شود.

وکیوم مردانه چه کاری انجام می دهد؟

شاید برای شما این سوال مطرح شود که یک دستگاه وکیوم مردانه دقیقا چه عملکردی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که دستگاه های وکیوم مردانه دارای انواع مختلفی می باشند. دستگاه وکیوم مردانه دستی، دستگاه وکیوم مردانه برقی و دستگاه وکیوم مردانه شارژی سه نمونه از دستگاه های وکیوم مردانه ای هستند که مورد استفاده آقایان قرار می گیرند.

اگرچه هر یک از این دستگاه ها با هم متفاوت هستند؛ اما اساس کار آن ها با هم یکسان می باشد. به طور کلی، یک دستگاه وکیوم مردانه باعث مکش آلت تناسلی در خودش می شود و یک فشارهای پالسی بر روی آلت تناسلی ایجاد می کند. به نوعی این دستگاه نیز مانند یک دستگاه وکیوم زنانه یا بادکش سینه عمل میکند. 

 

بیشتر بخوانید: دستگاه وکیوم زنانه چیست؟

 

این دستگاه ها به صورت مکشی، باعث تحریک آلت تناسلی می شوند و جریان خون را در آلت تناسلی آقایان افزایش می دهند. بنابراین، دستگاه وکیوم مردانه هم برای بهبود نعوظ و هم برای افزایش حجم و اندازه آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد.

عملکرد اصلی یک دستگاه وکیوم مردانه بدین گونه است که می تواند باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی شود. با افزایش جریان خون در آلت تناسلی، ابتدا سایز آلت تناسلی افزایش پیدا می کند و سپس نعوظ اتفاق می افتد.

اثربخشی دستگاه بهترین دستگاه وکیوم مردانه؛ تبلیغ یا حقیقت؟!

اثربخشی دستگاه بهترین دستگاه وکیوم مردانه؛ تبلیغ یا حقیقت؟!

امروزه، تبلیغات بسیار زیادی در رابطه با بهترین دستگاه وکیوم مردانه وجود دارند. در شبکه های خارجی و ماهواره ای، شاهد تبلیغات گسترده در رابطه با دستگاه های افزایش دهنده حجم آلت تناسلی آقایان هستیم. شاید همه این تبلیغات باعث شوند که برخی از آقایان حس کنند این دستگاه هیچ اثربخشی ندارد و فقط برای افزایش درآمد مورد تبلیغ قرار می گیرد!

واقعیت این است که یک دستگاه وکیوم مردانه خوب، اگر به درستی و ایمن مصرف شود، می تواند فوق العاده عمل کند. در واقع، یک روش درمانی بسیار موثر و کم عوارض برای کاهش اختلالات نعوظ آقایان، استفاده از دستگاه وکیوم می باشد. در صورتی که شما از بهترین نوع دستگاه وکیوم استفاده کنید بدون شک مشکلات نعوظ برطرف می شود.

اما برای اینکه به اثربخشی بهترین دستگاه وکیوم مردانه برسیم، باید به دو نکته توجه داشته باشیم.

 • اول اینکه یک دستگاه وکیوم مردانه باید به صورت استاندارد تولید شده باشد و دارای مارک و آرم مشخصی باشد.
 • دوم اینکه پس از خرید بهترین دستگاه وکیوم مردانه، باید در رابطه با نحوه مصرف دستگاه وکیوم نیز اطلاعات کافی بدست آوریم و به صورت اصولی از دستگاه استفاده کنیم.
 

بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه

بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

با توجه به اینکه تبلیغات بسیار زیادی در رابطه با خرید دستگاه وکیوم مردانه وجود دارند، شاید برخی از افراد در رابطه با بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه دچار تردید شوند. به طور کلی، یک دستگاه وکیوم مردانه خوب باید دارای ویژگی های خاصی باشد. بنابراین، افرادی که قصد خرید این دستگاه را دارند، بهتر است که به یک سری از نکات و ویژگی های دستگاه وکیوم آقایان توجه داشته باشند. در ادامه به ویژگی های یک دستگاه وکیوم خوب اشاره می کنیم.  

 • داشتن واشر در سر دستگاه وکیوم مردانه

یکی از مهم ترین خصوصیات بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه، وجود یک واشر در سر دستگاه وکیوم می باشد. واشر دستگاه وکیوم می تواند باعث ایجاد یک خلاء بسیار مناسب جهت انبساط و انقباض آلت تناسلی گردد. بنابراین، در هنگام خرید یک دستگاه وکیوم مردانه، به واشر با کیفیت به کار رفته در دستگاه توجه داشته باشید.

 • داشتن کیفیت بالا و رضایت کاربران

کیفیت در ساخت یک دستگاه استاندارد و کارآیی محصول از مهمترین نکات در انتخاب بهترین نوع دستگاه وکیوم می باشد. شاید با مشاهده محصول بتوانید به کیفیت ساخت آن پی ببرید اما برای کارآیی آن راهی آسان وجود دارد. امروزه، تنوع زیادی برای دستگاه های وکیوم مردانه وجود ندارند. بنابراین، شما برای خرید این دستگاه های وکیوم گیج نخواهید شد. بهتر است قبل از خرید بهترین دستگاه وکیوم مردانه، رضایت افراد مصرف کننده از دستگاه های مختلف وکیوم را در نظر بگیرید و با بررسی محصولات و نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • داشتن پمپ و تمامی ابزارهای مورد نیاز

یک دستگاه وکیوم مردانه خوب باید دارای پمپ با کیفیتی باشد. پمپ باعث پر و خالی کردن هوای درون دستگاه وکیوم می شود و به انبساط و انقباض رگ ها در آلت تناسلی آقایان کمک می کند. بنابراین، در هنگام خرید یک دستگاه وکیوم مردانه، به تمامی ابزارهایی که در دستگاه و بسته بندی آن وجود دارند، توجه کنید.

 • گول تبلیغات غلط را نخورید!

برخی از تبلیغات ماهواره ای و نادرست باعث می شوند که آقایان اقدام به خرید دستگاه وکیوم مردانه بی کیفیت کنند. دستگاه های وکیوم در حین حال که می توانند باعث بهبود نعوظ آقایان شوند، می توانند به آلت تناسلی آقایان نیز آسیب وارد کنند. بنابراین، توصیه می شود که گول تبلیغات غلط ماهواره ای را نخورید و فقط از طریق فروشگاه های معتبر اقدام به خرید دستگاه وکیوم آقایان کنید.

فروشگاه اینترنتی درمان مدیکال با بیش از 12 سال سابقه در فروش انواع تجهیزات پزشکی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. جهت مشاوره و خرید انواع محصولات اورجینال وکیوم مردانه آقایان می توانید به ما اعتماد کنید و محصول مناسبی را خریداری نمایید. ضمنا  محصول به صورت محرمانه به سراسر کشور ارسال می گردد. 

جهت مشاهده و خرید محصولات اورجینال و اصلی می توانید به لینک قیمت دستگاه وکیوم مراجعه کنید. 

قیمت بهترین  نوع دستگاه وکیوم مردانه

قیمت بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. دستگاه های وکیومی که ایرانی می باشند، قیمت پایین تری نسبت به دستگاه های وکیوم خارجی دارند. از طرفی نوع دستگاه وکیوم مردانه، در قیمت آن تاثیر دارد.

به طور مثال، یک دستگاه وکیوم مردانه برقی دارای قیمت بالاتری نسبت به وکیوم مردانه دستی می باشد. همچنین، دستگاه های وکیوم مردانه شارژی، یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین دستگاه های وکیوم در بازار ایران و جهان می باشند.

 

محصولات دستگاه وکیوم با بیشترین تنوع و قیمت مناسب در فروشگاه درمان مدیکال

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Big Men

1,695,000 تومان

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل 5 قدرته

1,795,000 تومان

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل مانیتوردار 2 حالته

1,995,000 تومان

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی MixFun

1,685,000 تومان

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی MixFun به همراه ژل لوبریکانت

1,695,000 تومان

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتوردار Men مدل Passion Pump

1,995,000 تومان

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتوردار Root Bath با 6 قدرت

1,995,000 تومان

دستگاه وکیوم مردانه GTR

137,000 تومان

دستگاه وکیوم مردانه GTR به همراه ژل لوبریکانت

149,000 تومان

دستگاه وکیوم مردانه Men مدل پمپی

835,000 تومان

دستگاه وکیوم مردانه Men مدل دستی

895,000 تومان

دستگاه وکیوم مردانه Men مدل عقربه ای

معرفی چند نمونه از بهترین دستگاه های وکیوم مردانه

اگرچه دستگاه های وکیوم مردانه دارای تنوع بسیار زیادی نیستند؛ اما به هر حال لازم است که شما با بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه آشنا شوید. در ادامه به چند نمونه از بهترین  دستگاه های وکیوم مردانه  اشاره می کنیم.

بیشتر بخوانید: طرز استفاده از دستگاه وکیوم

دستگاه وکیوم مردانه گلدن

یکی از معروف ترین دستگاه های وکیوم مردانه موجود در بازار کشور ایران، دستگاه وکیوم مردانه گلدن (دستگاه وکیوم مردانه کرگدن) می باشد. این دستگاه به دستگاه وکیوم روناس طب نیز شناخته می شود که کاملا ایرانی است. دستگاه وکیوم مردانه گلدن، جزء بهترین دستگاه های وکیومی است که در بازار کشور ایران وجود دارد و دارای ویژگی های زیر می باشد.

 • این دستگاه وکیوم به صورت دستی قابل استفاده می باشد.
 • متریال های به کار رفته در این دستگاه، کاملا ایمن هستند.
 • استفاده صحیح از دستگاه وکیوم مردانه گلدن، باعث آسیب به آلت تناسلی آقایان نمی شود.
 • این محصول می تواند باعث کلفت تر شدن و بزرگ تر شدن آلت تناسلی آقایان شود.
جهت خرید دستگاه گلدن وکیوم کلیک کنید.

دستگاه وکیوم مردانه گلدن

 

دستگاه وکیوم مردانه تورنادو

دستگاه وکیوم مردانه تورنادو وسیله ای است پزشکی که باعث ایجاد نعوظ به صورت طبیعی می شود. دستگاه وکیوم به دلیل ایجاد نعوظ به صورت طبیعی عوارض جانبی قرص ها و داروهارو های شیمیایی را ندارد و شما می توانید به نتیجه دلخواه برسید طبق گزارش های به عمل آماده اگر طبق دستور به صورت درست از دستگاه استفاده شود تا ۱۰۰% نتیجه موثر دارد.

وکیوم مردانه تورنادو تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان و سازمان پژوهش و دارو می باشد، یکی از مشکلات اصلی که در زمان رابطه جنسی رخ می دهد شل شدن آلت تناسلی که بر روی شخص و اعتماد به نفسش تاثیر منفی می گذارد.

این وسیله مناسب برای مردانی است که قادر به ایجاد یا حفظ نعوظ خود در حین نزدیکی نیستند. این مشکل غالبا به واسطه ضعف در بافت آلت، به علت مشکلات روانزادی یا بیماری ها و یا عدم ورود حجم خون کافی به درون بافت الت می باشد. لذا این وسیله با استفاده از مکانیزم مکش یا پمپاژ، باعث ورود حجم خون کافی درون بافت های اسفنجی شده و حجم بافت ها را افزایش می دهد و باعث گشاد شدن سینوزوییدها و وریدها می شود که در نتیجه حجم خون در گردش، در آلت بالاتر می رود و نعوظ کامل را نتیجه می دهد، که به نوعی تقویت و توانبخشی را نیز به واسطه پر و خالی شدن بافت آلت از خون (انقباض و انبساط) به وجود می آورد.

از آنجا که عملکرد این دستگاه مطابق با مکانیزم طبیعی آلت تناسلی می باشد، فاقد هر گونه عارضه یا مشکلاتی است که به دلیل مصرف داروها پیش می آید.

 

مشخصات دستگاه وکیوم مردانه تورنادو

 • بهترین روش درمان اختلال نعوظ
 • استفاده آسان از دستگاه
 • بدون محدودیت سنی
 • بدون هیچ گونه عوارض جانبی
 • سفت و محکم کردن سریع آلت تناسلی
 • بالا بردن اعتماد به نفس آقایان به دلیل حل مشکلات جنسی
 • کیفیت بالای واشر نسبت به مدل های دیگر وکیوم

جهت خرید دستگاه وکیوم تورنادو با بهترین قیمت کلیک کنید.

 

بهترین دستگاه وکیوم مردانه ایرانی تورنادو

 

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتوردار Root Bath با 6 قدرت

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتوردار Root Bath با 6 قدرت برای مردان به عنوان رفع و درمان مشکل نعوظ و همچنین بزرگ کننده آلت تناسلی عمل می کند. دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتوردار Root Bath فشار خلاء در اطراف آلت تناسلی شما ایجاد می کند، این فشار به تدریج آلت تناسلی را کشیده و اجازه می دهد تا خون غنی از اکسیژن وارد آن شود و آلت تناسلی را تا حداکثر حجم گسترش می دهد.

 

هنگامی که به دنبال افزایش اندازه و رفع مشکل نعوظ هستید، استفاده از وکیوم همراه دقیقاً همان کاری است که باید انجام دهید. شما می توانید یک دستگاه وکیوم مبتدی، ساده و ارزان قیمت انتخاب کنید که باید به صورت دستی آن را پمپاژ کنید، اما آیا واقعاً می خواهید وقت خود را صرف آن کنید؟ شما با استفاده از دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتوردار Root Bath با 6 قدرت کاملا اتوماتیک می توانید وارد عصر جدیدی شوید. مهم نیست که این اولین بار است از دستگاه وکیوم برقی یا دستی استفاده می کنید، زیرا استفاده از این محصول بسیار راحت بوده و خواسته شما را سریع و موثر انجام می دهد.

 

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتوردار Root Bath با 6 قدرت از مواد سیلیکونی، AS و پلیمر ABS با کیفیت بالا، سازگار با محیط زیست، بدون بو، ایمن و غیر سمی، بدون عوارض جانبی بر روی بدن ساخته شده است. استوانه این دستگاه به راحتی جدا شده و به آسانی قابل تمیز کردن می باشد. وکیوم برقی مردانه شارژی Root Bath با 6 قدرت نیازی به تعویض باتری ندارد و براحتی با استفاده از USB با اتصال به آداپتور موبایل، کامپیوتر و پاوربانک قابل شارژ می باشد.

 

ویژگی های دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتور دار Root Bath با 6 قدرت

 • دارای مانیتور
 • نمایش مدت زمان کارکرد
 • تنظیم در 6 حالت پمپاژ متفاوت
 • نمایش میزان باتری
 • دارای 6 حالت تنظیم قدرت
 • پمپ قدرتمند و کارآمد با موتور کم صدا
 • کمک به ایجاد نعوظ بهتر و سخت تر برای بهبود رابطه جنسی
 • مناسب برای بزرگ کردن آلت تناسلی
 • تقویت عملکرد جنسی
 • قابلیت کنترل و تغییر فشار بصورت دستی در حین استفاده
 • دارای تکنولوژی ایمنی آزادسازی سریع جهت جلوگیری از فشار زیاد
 • کاربرد آسان و مقرون به صرفه
 • جدا شدن استوانه از دستگاه برای تمیز کردن استوانه
 • 100% قابل شارژ با کابل USB همراه
 • دارای واشر سیلیکونی نرم و انعطاف پذیر برای بهبود نعوظ

جهت خرید دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتور دار Root Bath با 6 قدرت کلیک کنید.

 

بهترین دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی مانیتوردار Root Bath با 6 قدرت

 

دستگاه وکیوم مردانه Men مدل دستی

دستگاه وکیوم مردانه Men مدل دستی برای مردان به عنوان رفع و درمان مشکل نعوظ و همچنین بزرگ کننده آلت تناسلی عمل می کند. دستگاه وکیوم مردانه Men دستی فشار خلاء در اطراف آلت تناسلی شما ایجاد می کند، این فشار به تدریج آلت تناسلی را کشیده و اجازه می دهد تا خون غنی از اکسیژن وارد آن شود و آلت تناسلی را تا حداکثر حجم گسترش می دهد.

 

دستگاه وکیوم مردانه Men مدل دستی از مواد سیلیکونی، PVC و پلیمر ABS با کیفیت بالا، سازگار با محیط زیست، بدون بو، ایمن و غیر سمی، بدون عوارض جانبی بر روی بدن ساخته شده است. استوانه این دستگاه به راحتی جدا شده و به آسانی قابل تمیز کردن می باشد. وکیوم مردانه Men مدل دستی نیازی به باتری ندارد و براحتی با پمپ دستی می توانید از آن استفاده نمایید.

 

مشخصات دستگاه وکیوم مردانه Men مدل دستی

 • اندازه دستگاه 22*6.9 سانتی متر
 • رنگ مشکی
 • وزن: 184 گرم
 • طول استوانه 22 سانتی متر
 • قطر استوانه 6/9 سانتی متر
 • جنس استوانه از ABS
 • جنس پمپ و شلنگ از PVC
 • جنس واشر از سیلیکون
 • قابل شستشو (فقط استوانه و واشر)
 • استفاده آسان و راحت

جهت خرید دستگاه وکیوم مردانه Men مدل دستی کلیک کنید

بهترین دستگاه وکیوم مردانه خارجی Men مدل دستی

 

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل مانیتوردار 2 حالته

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل مانیتوردار 2 حالته برای مردان به عنوان رفع و درمان مشکل نعوظ و همچنین بزرگ کننده آلت تناسلی عمل می کند. دستگاه وکیوم برقی مردانه Men فشار خلاء در اطراف آلت تناسلی شما ایجاد می کند، این فشار به تدریج آلت تناسلی را کشیده و اجازه می دهد تا خون غنی از اکسیژن وارد آن شود و آلت تناسلی را تا حداکثر حجم گسترش می دهد.

 

هنگامی که به دنبال افزایش اندازه و رفع مشکل نعوظ هستید، استفاده از وکیوم همراه دقیقاً همان کاری است که باید انجام دهید. شما می توانید یک دستگاه وکیوم مبتدی، ساده و ارزان قیمت انتخاب کنید که باید به صورت دستی آن را پمپاژ کنید، اما آیا واقعاً می خواهید وقت خود را صرف آن کنید؟ شما با استفاده از دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل مانیتوردار 2 حالته کاملا اتوماتیک می توانید وارد عصر جدیدی شوید. مهم نیست که این اولین بار است از دستگاه وکیوم برقی یا دستی استفاده می کنید، زیرا استفاده از این محصول بسیار راحت بوده و خواسته شما را سریع و موثر انجام می دهد.

 

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل مانیتوردار 2 حالته از مواد سیلیکونی، AS و پلیمر ABS با کیفیت بالا، سازگار با محیط زیست، بدون بو، ایمن و غیر سمی، بدون عوارض جانبی بر روی بدن ساخته شده است. استوانه این دستگاه به راحتی جدا شده و به آسانی قابل تمیز کردن می باشد. وکیوم برقی شارژی مردانه Men نیازی به تعویض باتری ندارد و براحتی با استفاده از USB با اتصال به آداپتور موبایل، کامپیوتر و پاوربانک قابل شارژ می باشد.

 

مشخصات دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل مانیتوردار 2 حالته

 • اندازه دستگاه 29*6.25 سانتی متر
 • رنگ مشکی
 • وزن: 308 گرم
 • طول دستگاه 28/5 سانتی متر
 • طول استوانه 20 سانتی متر
 • قطر استوانه 6 سانتی متر
 • دارای باتری قابل شارژ
 • منبع تغذیه شارژ USB
 • دارای مانیتور
 • نمایش مدت زمان کارکرد دستگاه
 • باتری لیتیومی با شارژ USB
 • زمان شارژ: 2 ساعت
 • جنس استوانه از PC
 • جنس دستگاه از ABS
 • جنس واشر از سیلیکون
 • قابل شستشو (فقط استوانه و واشر)
 • استفاده آسان و راحت
 • بالاترین فشار -50kpa

جهت خرید دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل مانیتوردار 2 حالته کلیک کنید.

بهترین دستگاه وکیوم خارجی برقی مردانه شارژی Men مدل مانیتوردار 2 حالته

 

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل 5 قدرته

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل 5 قدرته برای مردان به عنوان رفع و درمان مشکل نعوظ و همچنین بزرگ کننده آلت تناسلی عمل می کند. دستگاه وکیوم برقی مردانه Men فشار خلاء در اطراف آلت تناسلی شما ایجاد می کند، این فشار به تدریج آلت تناسلی را کشیده و اجازه می دهد تا خون غنی از اکسیژن وارد آن شود و آلت تناسلی را تا حداکثر حجم گسترش می دهد.

 

هنگامی که به دنبال افزایش اندازه و رفع مشکل نعوظ هستید، استفاده از وکیوم همراه دقیقاً همان کاری است که باید انجام دهید. شما می توانید یک دستگاه وکیوم مبتدی، ساده و ارزان قیمت انتخاب کنید که باید به صورت دستی آن را پمپاژ کنید، اما آیا واقعاً می خواهید وقت خود را صرف آن کنید؟ شما با استفاده از دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل 5 قدرته کاملا اتوماتیک می توانید وارد عصر جدیدی شوید. مهم نیست که این اولین بار است از دستگاه وکیوم برقی یا دستی استفاده می کنید، زیرا استفاده از این محصول بسیار راحت بوده و خواسته شما را سریع و موثر انجام می دهد.

 

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل 5 قدرته از مواد سیلیکونی، AS و پلیمر ABS با کیفیت بالا، سازگار با محیط زیست، بدون بو، ایمن و غیر سمی، بدون عوارض جانبی بر روی بدن ساخته شده است. استوانه این دستگاه به راحتی جدا شده و به آسانی قابل تمیز کردن می باشد. وکیوم برقی شارژی مردانه Men نیازی به تعویض باتری ندارد و براحتی با استفاده از USB با اتصال به آداپتور موبایل، کامپیوتر و پاوربانک قابل شارژ می باشد.

 

ویژگی های دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل 5 قدرته

 • پمپ قدرتمند و کارآمد با موتور کم صدا
 • دارای 5 حالت تنظیم قدرت
 • کمک به ایجاد نعوظ بهتر و سخت تر برای بهبود رابطه جنسی
 • مناسب برای بزرگ کردن آلت تناسلی
 • تقویت عملکرد جنسی
 • قابلیت کنترل و تغییر فشار بصورت دستی در حین استفاده
 • دارای تکنولوژی ایمنی آزادسازی سریع جهت جلوگیری از فشار زیاد
 • کاربرد آسان و مقرون به صرفه
 • دارای شیارهای انگشتی بر روی استوانه (سیلندر) برای اطمینان از گرفتن محکم در حین پمپاژ
 • جدا شدن استوانه از دستگاه برای تمیز کردن استوانه
 • 100% قابل شارژ با کابل USB همراه
 • دارای واشر سیلیکونی نرم و انعطاف پذیر برای بهبود نعوظ

جهت خرید دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی Men مدل 5 قدرته کلیک کنید.

بهترین دستگاه وکیوم برقی خارجی مردانه شارژی Men مدل 5 قدرته

 

دستگاه وکیوم مردانه GTR

دستگاه وکیوم مردانه GTR وسیله ای است پزشکی که باعث ایجاد نعوظ به صورت طبیعی می شود. دستگاه وکیوم به دلیل ایجاد نعوظ به صورت طبیعی عوارض جانبی قرص ها و داروهارو های شیمیایی را ندارد و شما می توانید به نتیجه دلخواه برسید طبق گزارش های به عمل آماده اگر طبق دستور به صورت درست از دستگاه استفاده شود تا ۱۰۰% نتیجه موثر دارد.

دستگاه وکیوم مردانه GTR تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان و سازمان پژوهش و دارو می باشد ، یکی از مشکلات اصلی که در زمان رابطه جنسی رخ می دهد شل شدن آلت تناسلی که بر روی شخص و اعتماد به نفسش تاثیر منفی می گذارد.

جهت خرید دستگاه وکیوم مردانه GTR کلیک کنید.

دستگاه وکیوم مردانه GTR

دستگاه وکیوم مردانه ACRILIC

یکی دیگر از انواع دستگاه های وکیوم مردانه که اتفاقا به صورت شارژی نیز به تولید رسیده است، دستگاه وکیوم مردانه ACRILIC می باشد. این دستگاه در گروه بهترین دستگاه وکیوم مردانه خارجی قرار می گیرد و دارای ویژگی های زیر می باشد.

 • این دستگاه وکیوم مردانه به صورت شارژی است و به همراه چند باتری قلمی کار می کند.
 • این دستگاه به غیر از اینکه یک دستگاه وکیوم است، دارای عملکرد ویبره نیز می باشد و نعوظ آقایان را بهبود می بخشد.
 • ضد حساسیت بودن این دستگاه وکیوم، از دیگر ویژگی های آن می باشد.
 • دستگاه وکیوم مردانه ACRILIC ساخت کشور تایوان است.

دستگاه وکیوم مردانه ACRILIC

دستگاه وکیوم مردانه روشا طب

یکی دیگر از انواع بهترین دستگاه های وکیوم مردانه، دستگاه وکیوم مردانه برقی روشا طب است. بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه برقی دارای ویژگی ها و مشخصات زیر می باشد.

 • این دستگاه با برق کار می کند و قدرت مکش بالاتری نسبت به نمونه های دستی و شارژی دارد.
 • دستگاه وکیوم برقی مردانه، دارای جنس سیلیکون ضد حساسیت است و آسیبی به آلت تناسلی وارد نمی کند.
 • این دستگاه می تواند در کوتاه مدت باعث بهبود نعوظ آقایان و در بلند مدت باعث درمان اختلالات جنسی آقایان شود.
 • این دستگاه وکیوم مردانه برقی، ساخت کشور تایوان می باشد و کیفیت بالایی نسبت به دیگر دستگاه های وکیوم دارد.

دستگاه وکیوم مردانه روشا طب

 

سخن پایانی

در این مقاله به بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه پرداختیم و تعدادی از بهترین دستگاه های وکیوم مردانه خارجی و ایرانی و همچنین بهترین دستگاه وکیوم برقی را به شما معرفی کردیم. بسیاری از دستگاه های وکیوم موجود در بازار از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و همین مورد باعث می شود یا عملکرد مطلوبی نداشته باشند و یا اینکه باعث ایجاد عوارض می شوند. توصیه درمان مدیکال سایت تجهیزات پزشکی به شما عزیزان استفاده از بهترین دستگاه های وکیوم مردانه می باشد که حدالامکان تاییدیه های وزارت بهداشت را داشته باشند. در پایان ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که حتی اگر بهترین دستگاه وکیوم برقی مردانه را نیز تهیه کنید اما طرز استفاده صحیح از دستگاه را ندانید ممکن است دچار عوارض شوید. با اینکه عوارض استفاده از دستگاه های وکیوم جدی نیست اما توجه به نکات استفاده از هر دستگاه باید برای شما حائز اهمیت باشد. در پایان اگر نظر یا پیشنهادی دارید در پایین همین صفحه با ما و دیگر خوانندگان این مقاله به اشتراک بگذارید. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین دستگاه وکیوم مردانه می توانید با کارشناسان ما   با شماره 09176193509📞 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *