آموزشی

معرفی بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه

معرفی بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه

 

بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه کدام است؟ تعدادی از آقایان با دستگاه وکیوم مردانه آشنایی دارند و گاهاً از این دستگاه استفاده کرده اند. به عقیده پزشکان هیچ اشکالی ندارد که برای ارضای نیازهای خود به شکل صحیح، از این دستگاه استفاده کنید اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که نحوه استفاده صحیح از این دستگاه را بدانید و همچنین از دستگاه های مناسب برای این منظور استفاده کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم بیشتر در رابطه با بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه برقی، خارجی و دستی صحبت کنیم و ویژگی های یک یک دستگاه خوب و استاندارد را معرفی نماییم. بسیاری از محصولات وکیوم آقایان موجود در بازار از کارآیی مناسبی برخوردار نیستند و اثرات مثبتی ندارند، حتی در برخی موارد عوارض بسیار شدیدی هم  به دنبال دارند، پس اگر قصد خرید دستگاه وکیوم مردانه را دارید، با درمان مدیکال در ادامه همراه باشید تا نکاتی مهمی در مورد انتخاب بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه در اختیارتان قرار دهیم. در پایان همین مقاله می توانید تجربیات خودتان را با ما و دیگر خوانندگان این مقاله در میان بگذارید.

 

 

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

 

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

در صورتی که آلت تناسلی آقایان به درستی دچار نعوظ نشود، می تواند کیفیت رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار دهد. روش های مختلفی وجود دارند که برای درمان اختلالات جنسی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این روش ها، استفاده از دستگاه وکیوم مردانه می باشد.

 

زمانی که آقایان دچار مشکلات جنسی می شوند، نمی توانند مانند گذشته از رابطه جنسی لذت ببرند. این موضوع هم باعث کاهش اعتماد به نفس آقایان می شود و هم زندگی زناشویی آن ها را تحت تاثیر قرار می گیرد. یکی از مشکلاتی که آقایان معمولا با آن مواجه هستند، مشکلات مربوط به نعوظ می باشند. برای داشتن یک رابطه جنسی سالم، می بایست که آلت تناسلی آقایان سفت و کمی نسبت به حالت عادی بزرگ تر شود.

 

اکثر آقایان به خصوص در سنین بالا، ناتوانی جنسی را تجربه می کنند. بسیاری از آقایان پس از عمل پروستات دچار این مشکل می شوند و برخی از آقایان نیز در اثر مشکلات روحی دچار ناتوانی جنسی می شوند. به هر حال آن چیزی که اهمیت دارد این است که ناتوانی جنسی و مشکل در نعوظ، باعث ایجاد مشکلات زیادی در آقایان می شود. دستگاه وکیوم مردانه یکی از انواع دستگاه هایی است که می تواند برای رفع ناتوانی جنسی آقایان مورد استفاده قرار گیرد. انتخاب بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه، نه تنها می تواند در کوتاه مدت مشکل نعوظ آقایان را برطرف کند، بلکه می تواند باعث درمان مشکلات جنسی آقایان در دراز مدت نیز شود.

 

وکیوم مردانه چه کاری انجام می دهد؟

شاید برای شما این سوال مطرح شود که یک دستگاه وکیوم مردانه دقیقا چه عملکردی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که دستگاه های وکیوم مردانه دارای انواع مختلفی می باشند. دستگاه وکیوم مردانه دستی، دستگاه وکیوم مردانه برقی و دستگاه وکیوم مردانه شارژی سه نمونه از دستگاه های وکیوم مردانه ای هستند که مورد استفاده آقایان قرار می گیرند.

 

اگرچه هر یک از این دستگاه ها با هم متفاوت هستند؛ اما اساس کار آن ها با هم یکسان می باشد. به طور کلی، یک دستگاه وکیوم مردانه باعث مکش آلت تناسلی در خودش می شود و یک فشارهای پالسی بر روی آلت تناسلی ایجاد می کند.

 

این دستگاه ها به صورت مکشی، باعث تحریک آلت تناسلی می شوند و جریان خون را در آلت تناسلی آقایان افزایش می دهند. بنابراین، دستگاه وکیوم مردانه هم برای بهبود نعوظ و هم برای افزایش حجم و اندازه آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

عملکرد اصلی یک دستگاه وکیوم مردانه بدین گونه است که می تواند باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی شود. با افزایش جریان خون در آلت تناسلی، ابتدا سایز آلت تناسلی افزایش پیدا می کند و سپس نعوظ اتفاق می افتد.

 

اثربخشی دستگاه بهترین دستگاه وکیوم مردانه؛ تبلیغ یا حقیقت؟!

اثربخشی دستگاه بهترین دستگاه وکیوم مردانه؛ تبلیغ یا حقیقت؟!

امروزه، تبلیغات بسیار زیادی در رابطه با بهترین دستگاه وکیوم مردانه وجود دارند. در شبکه های خارجی و ماهواره ای، شاهد تبلیغات گسترده در رابطه با دستگاه های افزایش دهنده حجم آلت تناسلی آقایان هستیم. شاید همه این تبلیغات باعث شوند که برخی از آقایان حس کنند این دستگاه هیچ اثربخشی ندارد و فقط برای افزایش درآمد مورد تبلیغ قرار می گیرد!

 

واقعیت این است که یک دستگاه وکیوم مردانه خوب، اگر به درستی و ایمن مصرف شود، می تواند فوق العاده عمل کند. در واقع، یک روش درمانی بسیار موثر و کم عوارض برای کاهش اختلالات نعوظ آقایان، استفاده از دستگاه وکیوم می باشد. در صورتی که شما از بهترین نوع دستگاه وکیوم استفاده کنید بدون شک مشکلات نعوظ برطرف می شود.

 

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آید این است دستگاه وکیوم چند سانت بزرگ می کند. در مقاله ای جداگانه در مورد این موضوع به صورت کامل صحبت کرده ایم و اطلاعات مفیدی در این باره در اختیارتان قرار داده ایم. برای دسترسی به این اطلاعات می توانید به صفحه دستگاه وکیوم چند سانت بزرگ میکند مراجعه نمایید. 

 

اما برای اینکه به اثربخشی بهترین دستگاه وکیوم مردانه برسیم، باید به دو نکته توجه داشته باشیم.

 

 • اول اینکه یک دستگاه وکیوم مردانه باید به صورت استاندارد تولید شده باشد و دارای مارک و آرم مشخصی باشد.
 • دوم اینکه پس از خرید بهترین دستگاه وکیوم مردانه، باید در رابطه با نحوه مصرف دستگاه وکیوم نیز اطلاعات کافی بدست آوریم و به صورت اصولی از دستگاه استفاده کنیم.

 

بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه

بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

با توجه به اینکه تبلیغات بسیار زیادی در رابطه با خرید دستگاه وکیوم مردانه وجود دارند، شاید برخی از افراد در رابطه با بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه دچار تردید شوند. به طور کلی، یک دستگاه وکیوم مردانه خوب باید دارای ویژگی های خاصی باشد. بنابراین، افرادی که قصد خرید این دستگاه را دارند، بهتر است که به یک سری از نکات و ویژگی های دستگاه وکیوم آقایان توجه داشته باشند. در ادامه به ویژگی های یک دستگاه وکیوم خوب اشاره می کنیم.  

 

 • داشتن واشر در سر دستگاه وکیوم مردانه

یکی از مهم ترین خصوصیات بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه، وجود یک واشر در سر دستگاه وکیوم می باشد. واشر می تواند باعث ایجاد یک خلاء بسیار مناسب جهت انبساط و انقباض آلت تناسلی گردد. بنابراین، در هنگام خرید یک دستگاه وکیوم مردانه، به واشر با کیفیت به کار رفته در دستگاه توجه داشته باشید.

 

 • داشتن کیفیت بالا و رضایت کاربران

کیفیت در ساخت یک دستگاه استاندارد و کارآیی محصول از مهمترین نکات در انتخاب بهترین نوع دستگاه وکیوم می باشد. شاید با مشاهده محصول بتوانید به کیفیت ساخت آن پی ببرید اما برای کارآیی آن راهی آسان وجود دارد. امروزه، تنوع زیادی برای دستگاه های وکیوم مردانه وجود ندارند. بنابراین، شما برای خرید این دستگاه های وکیوم گیج نخواهید شد. بهتر است قبل از خرید بهترین دستگاه وکیوم مردانه، رضایت افراد مصرف کننده از دستگاه های مختلف وکیوم را در نظر بگیرید و با بررسی محصولات و نظرات در مورد دستگاه وکیوم مردانه بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

 • داشتن پمپ و تمامی ابزارهای مورد نیاز

یک دستگاه وکیوم مردانه خوب باید دارای پمپ با کیفیتی باشد. پمپ باعث پر و خالی کردن هوای درون دستگاه وکیوم می شود و به انبساط و انقباض رگ ها در آلت تناسلی آقایان کمک می کند. بنابراین، در هنگام خرید یک دستگاه وکیوم مردانه، به تمامی ابزارهایی که در دستگاه و بسته بندی آن وجود دارند، توجه کنید.

 

 • گول تبلیغات غلط را نخورید!

برخی از تبلیغات ماهواره ای و نادرست باعث می شوند که آقایان اقدام به خرید دستگاه وکیوم مردانه بی کیفیت کنند. دستگاه های وکیوم در حین حال که می توانند باعث بهبود نعوظ آقایان شوند، می توانند به آلت تناسلی آقایان نیز آسیب وارد کنند. بنابراین، توصیه می شود که گول تبلیغات غلط ماهواره ای را نخورید و فقط از طریق فروشگاه های معتبر اقدام به خرید دستگاه وکیوم آقایان کنید.

 

فروشگاه اینترنتی درمان مدیکال با بیش از 12 سال سابقه در فروش انواع تجهیزات پزشکی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. جهت مشاوره و خرید انواع محصولات اورجینال وکیوم مردانه آقایان می توانید به ما اعتماد کنید و محصول مناسبی را خریداری نمایید. ضمنا  محصول به صورت محرمانه به سراسر کشور ارسال می گردد. 

 

جهت مشاهده و خرید محصولات اورجینال و اصلی می توانید به لینک قیمت دستگاه وکیوم مراجعه کنید. 

 

قیمت بهترین  نوع دستگاه وکیوم مردانه

قیمت بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. دستگاه های وکیومی که ایرانی می باشند، قیمت پایین تری نسبت به دستگاه های وکیوم خارجی دارند. از طرفی نوع دستگاه وکیوم مردانه، در قیمت آن تاثیر دارد.

 

به طور مثال، یک وکیوم مردانه برقی دارای قیمت بالاتری نسبت به وکیوم مردانه دستی می باشد. همچنین، دستگاه های وکیوم مردانه شارژی، یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین دستگاه های وکیوم در بازار ایران و جهان می باشند.

 

معرفی چند نمونه از بهترین دستگاه های وکیوم مردانه

اگرچه دستگاه های وکیوم مردانه دارای تنوع بسیار زیادی نیستند؛ اما به هر حال لازم است که شما با بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه آشنا شوید. در ادامه به چند نمونه از بهترین  دستگاه های وکیوم مردانه  اشاره می کنیم.

 

دستگاه وکیوم مردانه گلدن

یکی از معروف ترین دستگاه های وکیوم مردانه موجود در بازار کشور ایران، دستگاه وکیوم مردانه گلدن (دستگاه وکیوم مردانه کرگدن) می باشد. این دستگاه به دستگاه وکیوم روناس طب نیز شناخته می شود که کاملا ایرانی است. دستگاه وکیوم مردانه گلدن، جزء بهترین دستگاه های وکیومی است که در بازار کشور ایران وجود دارد و دارای ویژگی های زیر می باشد.

 

 • این دستگاه وکیوم به صورت دستی قابل استفاده می باشد.

 

 • متریال های به کار رفته در این دستگاه، کاملا ایمن هستند.

 

 • استفاده صحیح از دستگاه وکیوم مردانه گلدن، باعث آسیب به آلت تناسلی آقایان نمی شود.

 

 • این محصول می تواند باعث کلفت تر شدن و بزرگ تر شدن آلت تناسلی آقایان شود.

 

جهت خرید دستگاه گلدن وکیوم کلیک کنید.

 

دستگاه وکیوم مردانه گلدن

دستگاه وکیوم مردانه ACRILIC

یکی دیگر از انواع دستگاه های وکیوم مردانه که اتفاقا به صورت شارژی نیز به تولید رسیده است، دستگاه وکیوم مردانه ACRILIC می باشد. این دستگاه در گروه بهترین دستگاه وکیوم مردانه خارجی قرار می گیرد و دارای ویژگی های زیر می باشد.

 

 • این دستگاه وکیوم مردانه به صورت شارژی است و به همراه چند باتری قلمی کار می کند.

 

 • این دستگاه به غیر از اینکه یک دستگاه وکیوم است، دارای عملکرد ویبره نیز می باشد و نعوظ آقایان را بهبود می بخشد.

 

 • ضد حساسیت بودن این دستگاه وکیوم، از دیگر ویژگی های آن می باشد.

 

 • دستگاه وکیوم مردانه ACRILIC ساخت کشور تایوان است.

 

دستگاه وکیوم مردانه ACRILIC

دستگاه وکیوم مردانه روشا طب

یکی دیگر از انواع بهترین دستگاه های وکیوم مردانه، دستگاه وکیوم مردانه برقی روشا طب است. بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه برقی دارای ویژگی ها و مشخصات زیر می باشد.

 

 • این دستگاه با برق کار می کند و قدرت مکش بالاتری نسبت به نمونه های دستی و شارژی دارد.

 

 • دستگاه وکیوم برقی مردانه، دارای جنس سیلیکون ضد حساسیت است و آسیبی به آلت تناسلی وارد نمی کند.

 

 • این دستگاه می تواند در کوتاه مدت باعث بهبود نعوظ آقایان و در بلند مدت باعث درمان اختلالات جنسی آقایان شود.

 

 • این دستگاه وکیوم مردانه برقی، ساخت کشور تایوان می باشد و کیفیت بالایی نسبت به دیگر دستگاه های وکیوم دارد.

 

دستگاه وکیوم مردانه روشا طب

دستگاه وکیوم مردانه GTR

دستگاه وکیوم مردانه GTR وسیله ای است پزشکی که باعث ایجاد نعوظ به صورت طبیعی می شود. دستگاه وکیوم به دلیل ایجاد نعوظ به صورت طبیعی عوارض جانبی قرص ها و داروهارو های شیمیایی را ندارد و شما می توانید به نتیجه دلخواه برسید طبق گزارش های به عمل آماده اگر طبق دستور به صورت درست از دستگاه استفاده شود تا ۱۰۰% نتیجه موثر دارد.

 

دستگاه وکیوم مردانه GTR تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان و سازمان پژوهش و دارو می باشد ، یکی از مشکلات اصلی که در زمان رابطه جنسی رخ می دهد شل شدن آلت تناسلی که بر روی شخص و اعتماد به نفسش تاثیر منفی می گذارد.

 

جهت خرید دستگاه وکیوم مردانه GTR کلیک کنید.

 

دستگاه وکیوم مردانه GTR

 

 

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی MixFun

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی MixFun یکی از برندهای پیشرو در طراحی محصولات سبک زندگی سالم در جهان است. این شرکت در سال 2007، برای عرضه محصولاتی از قبیل انواع وکیوم مردانه، ویبراتور، ماساژور پروستات و غیره راه اندازی شد. دستگاه وکیوم برقی MixFun از طریق فشار هوا با استفاده از مکشی قوی و همراه با ایمنی کامل، می تواند به طور موثر آلت شما را به نعوضی عالی و طولانی تر برساند. این دستگاه وکیوم برقی بوسیله 4 فرکانس جذب و رهاسازی مختلف، کارایی بسیار عالی برای ایجاد نعوظ بهتر و همچنین افزایش آلت تناسلی را دارد.
دستگاه وکیوم مردانه شارژی MixFun از مواد پلیمر TPE، پلی کربنات (PC) و پلیمر ABS با کیفیت بالا، سازگار با محیط زیست، بدون بو، ایمن و غیر سمی، بدون عوارض جانبی بر روی بدن ساخته شده است. استوانه این دستگاه به راحتی جدا شده و به آسانی قابل تمیز کردن می باشد. وکیوم برقی مردانه MixFun نیازی به تعویض باتری ندارد و براحتی با استفاده از USB با اتصال به آداپتور موبایل، کامپیوتر و پاوربانک قابل شارژ می باشد.

 

 • دارای 4 حالت قابل تنظیم
  این دستگاه با 4 حالت قابل تنظیم برای ایجاد خلاء و بهبود جریان خون به آلت تناسلی طراحی شده است که به ایجاد نعوظ سالم و محکم به شما کمک می کند. استوانه این وسیله شفاف بوده و شما می توانید عملکرد آن را مشاهده نمایید.

 

 • دارای باتری قابل شارژ بوسیله USB
  از لحاظ تامین باتری نیازی به نگرانی نیست زیرا وکیوم برقی مردانه MixFun نیازی به تعویض باتری ندارد و براحتی با استفاده از USB با اتصال به آداپتور موبایل، کامپیوتر و پاوربانک قابل شارژ می باشد. شارژ کامل دستگاه معمولا حدود 2 ساعت طول می کشد و با استفاده مداوم و طولانی مدت می تواند تا 3 ساعت کار کند.

 

 • شستشو و تمیز کردن آسان
  استوانه این دستگاه از مواد پلی کربنات (PC) ساخته شده است که بسیار مقاوم بوده و به سختی می شکند و از نظر دوام عالی است. جنس دستگاه از پلیمر TPE با کیفیت بالا، غیر سمی، بی بو و بسیار ایمن می باشد. هر قسمت براحتی قابل جدا شدن بوده و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

 

جهت خرید دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی MixFun کلیک کنید.

 

دستگاه وکیوم برقی مردانه شارژی MixFun

 

دستگاه وکیوم مردانه آلوارس

دستگاه وکیوم وسیله ای است پزشکی که باعث ایجاد نعوظ به صورت طبیعی می شود. دستگاه وکیوم به دلیل ایجاد نعوظ به صورت طبیعی عوارض جانبی قرص ها و داروهارو های شیمیایی را ندارد و شما می توانید به نتیجه دلخواه برسید طبق گزارش های به عمل آماده اگر طبق دستور به صورت درست از دستگاه استفاده شود تا ۱۰۰% نتیجه موثر دارد .

دستگاه وکیوم مردانه تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان و سازمان پژوهش و دارو می باشد ، یکی از مشکلات اصلی که در زمان رابطه جنسی رخ می دهد شل شدن آلت تناسلی که بر روی شخص و اعتماد به نفسش تاثیر منفی می گذارد.

 

مشخصات دستگاه وکیوم مردانه آلوارس

 • استفاده آسان از دستگاه
 • بدون محدودیت سنی
 • بدون هیچ گونه عوارض جانبی
 • سفت و محکم کردن سریع آلت تناسلی
 • بالا بردن اعتماد به نفس آقایان به دلیل حل مشکلات جنسی

 

جهت خرید دستگاه وکیوم مردانه آلوارس کلیک کنید.

 

دستگاه وکیوم مردانه آلوارس

 

 

بیشتر بخوانید: طرز استفاده از دستگاه وکیوم

 در این مقاله ابتدا به این مورد پرداختیم که دستگاه وکیوم مردانه آیا تاثیر گذار است یا نه؟ سپس در مورد ویژگی های یک دستگاه وکیوم مناسب پرداختیم و سپس به معرفی چند نمونه از بهترین دستگاه های وکیوم مردانه موجود در بازار ایران پرداختیم و ویژگی ها و مشخصات آنها را به شما معرفی کردیم. فروشگاه درمان مدیکال وندیش با 12 سال سابقه پاسخگوی شما در رابطه با هر نوع سوال و پرسشی در مورد انواع تجهیزات پزشکی می باشد. در پایان می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در مورد استفاده از بهترین دستگاه وکیوم مرانه با ما و دیگر خوانندگان این مقاله در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.